Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanığı Ünal Aysal!

G.Saray, CAS'ta Prandelli için "Avrupa hedeflerimizi yerine getirmedi" diyecek ama İtalyan hoca da "Ünal Aysal, gözümün içine baktı ve 4. yıldızı istedi" diyerek, maketi hatırlatacak

Giriş Tarihi: 1.2.2015
Tanığı Ünal Aysal!
Galatasaray'dan iki yıllık ücretinin yanı sıra şampiyonluk-kupa primlerini ve yardımcılarının maaşlarının ödenmesi için CAS'a giden Cesare Prandelli'nin bu davasında sarı-kırmızılı yönetimin yapacağı savunma kafaları karıştırdı. Hukuk profesörü olan İkinci Başkan Hamdi Yasaman'ın "Amacımız Türk olmayan takımları yenmek" diyerek kulübü kuran Ali Sami Yen'in hedeflerini İtalyan hocanın yerine getirmediği ve "Hedefimiz 4. Yıldız" dediği için CAS'taki davayı kaybedeceğini ifade etti. Yarsuvat başkanlığındaki yönetimin, bu sezonki ücretini alması halinde davasını çekeceğini söyleyen Prandelli'ye ödenecek parayı yeni yönetime bırakmak istediği ve yönetimde bazı isimlerin "Parayı şimdi ödemezsek CAS'ta iki katını öderiz" diyerek fikir ayrılığına düştüğü öğrenildi. Prandelli'nin ise davada imza törenindeki "Aysal gözümün içine baktı ve 4. yıldızı istedi" sözünü hatırlatarak, 4. Yıldız maketinin fotoğrafını sunacağı öğrenildi.

BAŞKAN KAÇTI!
Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat Cesare Prandelli ile alacakları konusunda kesin bir anlaşmaya varamadıklarını dile getirerek, şunları söyledi: "Prandelli işiyle başkan vekilim Hamdi Yasaman ilgileniyor. Görüştüler ama kesin bir sonuca varmadılar. Prandelli her zaman CAS'a gidebilir. Biz de zaten karşı argümanları hazırlamış durumdayız. Biz Prandelli'yi başarısızlığından dolayı gönderdik."

TEHLİKE BİR SONRAKİ SEZON İÇİN
Galatasaray'ın UEFA'nın finansal fair play kriterleri nedeniyle Avrupa kupalarına katılamama ihtimalinin sorulması üzerine, Yarsuvat, "Bu ihtimalden hep bahsediliyor. Arkadaşlar ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu ihtimal 2016 yılında söz konusu olabilir. Önümüzde daha 2015 yılı var. Futbolculara olan borçlarımızı kapatıyoruz" diye konuştu.

MAYIS'TA ADAY DEĞİLİM
Duygun Yarsuvat, Mayıs ayındaki seçimlerde yine aday olacağı iddiaları için ise net konuştu: Ben 6 aylığına geldiğimi söyledim. Bu sözümden dönmem. Aysal kaçtığı için başkan oldum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanığı Ünal Aysal!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN