Ben oldukça size bilet yok

Gaziantep'te taraftar "Diktatör istifa" tezahüratıyla karşıladı, Aziz Yıldırım çileden çıktı. Bazı sarı-lacivertli taraftarlar ile Başkan Yıldırım'ın tartıştığı karşılamada polisler bir taraftarı gözaltına aldı. Fenerbahçe Başkanı buna izin vermedi

Giriş Tarihi: 14.2.2015
Ben oldukça size bilet yok
45 günlük hak mahrumiyeti cezası biten Başkan Aziz Yıldırım'ın yanı sıra 4 maçlık cezasına rağmen Volkan ile sakatlığı bulunan ve durumu maç saatinde kesinleşecek Egemen de dahil 23 kişilik futbolcu kafilesiyle Gaziantep'e çıkarma yapan Fenerbahçe, havalimanında tam anlamıyla şok yaşadı... 100 kişilik sarılacivertli taraftar grubu "Diktatör istifa", "Okul Açık burada dimdik ayakta" tezahüratı yaptı. Bu duruma sinirlenen Aziz Yıldırım, "Bilip bilmeden bağırıyorsunuz" dedi. Polisin taraftarı uzaklaştırmasına da kızan Başkan, "Konuşacağım niye uzaklaştırıyorsunuz" diye tepki gösterdi.

BÖYLE FENERBAHÇELİLİK OLMAZ

Otobüse biner gibi yapan Başkan Aziz Yıldırım taraftarın yanına giderek, "Takım şampiyonluğa oynuyor 'İstifa' diyorsunuz. Şampiyonluk kutluyoruz 'Alex' diye bağırıyorsunuz. 'Biz Fenerbahçeliyiz' diyorsunuz ama böyle Fenerbahçelilik olmaz" ifadelerini kullandı. "Kadıköy'de bize bilet vermiyorsun" tepkisine ise Aziz Yıldırım "Ben olduğum sürece size bilet yok" cevabı verdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ben oldukça size bilet yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN