Seni seçtiler!

4 maç ceza alan Volkan'a destek veren Emre ve Egemen, "Hakeminr aporunda küfür yok. İşgüzar bir temsilci çıkıp bunu yazıyor. F.Bahçe'ye zarar vermek için hedef sen seçildin. İnşallah Tahkim'de karar düzelir" dediler

Giriş Tarihi: 19.2.2015
Seni seçtiler!
Fenerbahçe, pazartesi günü oynayacağı Akhisar maçı hazırlıklarını dün yoğun kar yağışına rağmen sürdürdü. Keyifli geçen idman sonrası sohbet ise, Volkan Demirel'in bugün yapacağı savunma ve aldığı cezaya yönelikti. Trabzonspor maçından sonra ettiği küfürler nedeniyle 4 maç ceza alan tecrübeli kaleciye arkadaşları destek verdi. Volkan ile hakem Bülent Yıldırım'ın konuşmasına şahit olan Emre ve Egemen gibi futbolcular, 4 maçlık ceza için şaşkınlıklarını dile getirdiler. Volkan'a "Sen hakemle konuşuyorsun. Hakemin raporunda küfür ettiğine dair tek bir satır yok. İşgüzar bir temsilci çıkıp bunu rapor ediyor" dediler.

SAHADA FUTBOLCU KALMAZ
İki oyuncu, "Her futbolcunun ağzını okumaya kalksalar sahalarda futbolcu kalmaz. Üstelik kimseye yönelik bir söylemin olmamasına rağmen 4 maç gibi ağır bir ceza veriyorlar. İnsanın aklına 'Fenerbahçe'ye zarar vermek için hedef sen seçildin' fikrini getiriyor. İnşallah Tahkim'de bu karar düzelir" diye konuştular.

VOLKAN İÇİN KRİTİK GÜN
Trabzonspor maçının ardından hakem odasının önünde küfürlü kelimeler kullandığı için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 4 maç ceza alan Volkan Demirel, bugün Tahkim'de kendini savunacak. F.Bahçeli avukatlarla birlikte savunmasını hazırlayan milli kaleci, kimseye hakarette bulunmadığını söyleyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seni seçtiler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN