Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melo'dan samimi sözler: Babam şöyle der...

'ın yıldızı , Brezilya'da yayın yapan ESPN'e verdiği röportajında milli takım konusunda açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 13.3.2015 18:32 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 18:33
Melo'dan samimi sözler: Babam şöyle der...
Fıtık ameliyatı olan ve sonrasında hızlı bir iyileşme süreci içerisinde olan , Dunga'nın Brezilya Milli Takım kadrosuna kendisini çağırmaması hakkında da açıklamalarda bulunurken, kendisini her zaman milli takım için hazır hissettiğini dile getirdi.

"DUNGA BENİ MİLLİ TAKIMA ALDI ÇÜNKÜ..."

Fiorentina'da ilk kez milli takıma çağrıldığımda çok mutlu oldum. Brezilya'da çok konuşulan bir isim değildim ancak Dunga bana o şansı verdi. Ardından yine beni kadroya çağırmaya devam etti. Çok mutluydum çünkü Dunga bir oyuncuyu gözleri mavi ya da güzel dövmelere sahip diye çağırmaz. O gerçekten sahada iyi olduğunuz için sizi çağırır. Ben yine çalışmaya devam ediyorum. Her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şuanda da bel fıtığı ameliyatımın ardından eski gücümü kazanmaya odaklandım. Şuan kadronun dışındayım. Ama bir profesyonel olarak çalışmayı sürdürüyorum.

"HER ZAMAN KAFAMI SAHAYA VERDİM"

Ben çok iyi bir profesyonelim. Hiçbir zaman fazla kilolarım olmadı, içkiyle alakalı sorunlar yaşamadım, her zaman kafamı sahaya verdim. Babam şöyle der; 'İnsanlar işlerini kaybetmekten korkmalı' çünkü insan böylece daha çok çalışmak zorunda hisseder kendini. Ve ben de işimi kaybetmekten korkuyorum. Bu benim karakterim, bu benim profesyonellik anlayışım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melo'dan samimi sözler: Babam şöyle der...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN