Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günah keçisiyiz

Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz, takımdaki en ufak bir olumsuzlukta faturanın Selçuk ve kendisine kesildiğini söyledi

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Günah keçisiyiz
Galatasaray'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz, takımdaki en ufak bir olumsuzlukta faturanın Selçuk ve kendisine kesildiğini söyleyerek bu durumdan dert yandı. Selçuk'la kendisinin 'günah keçisi' olarak görüldüğüne değinen Burak, "Geçenlerde Selçuk bana söylüyordu. Sana en az pası ben atıyorum diye. Gerçekten de öyle. Selçuk'la olan arkadaşlığım artık öyle bir yere konuldu ki, her olumsuz şeyde Burak-Selçuk deniliyor. Ama başarı olduğu zaman direkt kesinlikle başkaları. Burak'la Selçuk olarak kesinlikle her olumsuz şeyde biz ön plana çıkıyoruz. Çok iyi arkadaşız. Belki oyun anlamında bizi biraz motivasyon olarak düşürüyordur ancak alışıyoruz."

TEPKİLER MORALİMİZİ BOZUYOR
Takım olarak sezon başında biraz bocaladıklarını itiraf eden yıldız oyuncu şöyle konuştu: "O sırada skor anlamında geriye düştüğümüz zaman, Selçuk'la birlikte hep biz tepki gördük. Kesinlikle birilerini hedef gösterip, birilerine yüklenmemek lazım. Çünkü o zaman diğer arkadaşlara da bir rahatlık gelir. Nasıl olsa Burak'la Selçuk var, bir tek onlar eleştiriliyor diye. Ben taraftarların da artık kötü gidiş olsa bile böyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günah keçisiyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN