Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devrimler sancılı olur

Giriş Tarihi: 3.4.2015
Devrimler sancılı olur
Borçların artması eleştiriliyor ama aldığımız oyuncuların, Trabzonspor'un iskeletini oluşturduğunu görüyoruz.

Devrimler sancılı olur. Hiçbir transfer döneminde aldığınız oyunculardan yüzde yüz performans alamıyorsunuz.

Seçimi kazandığımızdan daha güçlüyüz. Sandık geldiğinde Trabzonspor sevdalıları sandık sevdalılarına gerekli cevabı verecek.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tesislerde gazetecilerle sohbetinde Yargıtay'ın yeniden seçim kararı ve birçok konu hakkında önemli açıklamalar yaptı: "Hukuki sürecin sonuna kadar gideceğiz. Genel kurulun üstünde irade yok. Yargı süreci bitene kadar sabırlı olunsun."

SANDIKTA GEREKLİ YANIT VERİLİR

"Biz hukuki haklarımızı kullanıyoruz ama temel dayanağımız genel kurul iradesinin üstünde bir irade olmamasıdır. Şu an seçimi kazandığımızdan daha güçlüyüz. Sandık geldiği zaman da sandık sevdalılarına da Trabzonspor sevdalıları gerekli cevabı verecektir. Hedefimiz Trabzonspor'u layık olduğu yere taşımak, bunun için de sonuna kadar savaşacağız."

TAKIMIN İSKELETİ OLUŞTURULDU
Kulübün borcunun 1 yılda 100 milyon TL artmasıyla ilgili soruya cevap veren Hacıosmanoğlu, "Devrimler sancılı olur. Hiçbir transfer döneminde aldığınız oyunculardan yüzde yüz performans alamıyorsunuz. Aldığımız oyuncuların Trabzonspor'un iskeletini oluşturduğunu görüyoruz. Şanssız sakatlıklardan faydalanamadığımız oyuncular var" dedi.

ŞİKEDE SONUCA YAKLAŞIYORUZ

"İnsanlar şike sürecini neden konuşmuyorsunuz diyor. Hukukçularımız bu konuyu iyi takip ediyor. Sonuca yavaş yavaş yaklaştığımızı biliyoruz. Hep beraber göreceğiz. Biz şikeyle mücadele ederken her ne kadar arkadaşlarımız olsalar da TFF yetkilileri ile samimi şekilde ilişkiye girebilecek bir karakterde insan değilim. Bir taraftan savaşırken bir taraftan da dost olmam mümkün değil. Onun da zararını gördük."

LİGİ İLK ÜÇTE BİTİRMEK İSTİYORUZ

Hacıosmanoğlu, "9 hafta var. İnşallah hepsini alıp ligi 4. değil farklı yerlerde bitirmenin hesabını yapıyoruz. Oyuncularımız dışarıda verdiğimiz mücadelenin yarısını sahada verirler de, Trabzonspor layık olduğu yere gelir" dedi. Hacıosmanoğlu, görevde bulunmalarının tek sebebinin insanların sevgisinden kaynaklandığını anlatarak, "Onların sevgisi olmasa burada olmazdım. Allah bizi onlara karşı mahcup etmesin" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devrimler sancılı olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN