Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Amaç seçimlerde kaos yaratmak

Giriş Tarihi: 7.4.2015
Amaç seçimlerde kaos yaratmak

F.Bahçe yönetimi yaşanan olaylar sonrası tarihi bir toplantı yaptı

Fenerbahçe'nin 15.30'da başlayacağını duyurduğu toplantı 15.50'de start aldı... Sarılacivertliler TFF'nin, TFF de F.Bahçe'nin açıklamasını beklediği için böyle bir gecikme yaşandığı iddia edildi. Basının karşısına yönetim adına Mahmut Uslu, Tolga Deniz Aytöre ve Şekip Mosturoğlu çıktı.

CİDDİ BİR TERÖR EYLEMİDİR

TOLGA DENİZ AYTÖRE: 41 kişinin hayatına taammüden kast etmişlerdir. Bu eylem Fenerbahçe'ye yönelik suikasttır. Bu eylem bir Fenerbahçe- Trabzonspor çekişmesi değildir, ciddi bir terör eylemidir. Fenerbahçe yönetim kurulu olarak bu eylemi bir camiaya bir bölgeye mal etmek gibi bir anlayışımız yoktur. Bu olay aydınlatılıncaya kadar futbol oynama niyetinde değiliz. Bir toplumsal zıtlaşmanın, kutuplaşmanın hiç bir yerinde Fenerbahçe olmayacaktır. Türkiye'de huzur ortamını bozmak, seçim öncesi kaos çıkarmak isteyenlere karşı mevcut fay hatlarını ortadan kaldırmak için elimizden gelinceye kadar çalışacağız. Olay aydınlatılıncaya kadar oynamayacağımızı açık net söylüyorum. Hala olayla ilgili şaka yapıyoruz! Teşbihte bulunuyoruz. Yok ligler ertelenmiş, Fenerbahçe'nin sakatları düzelecekmiş. Herkes kendine gelsin.

DEVLET OLAYA SAHİP ÇIKTI

ŞEKİP MOSTUROĞLU: 3 Temmuz'dan bu yana hep demokratik tepkimizi dile getirdik. Demokratik çizgimizden taviz vermeyeceğiz. Bu olaya devlet erkanı da sahip çıkıyorsa, olayın fanatizmle anlatılacak bir yönü olmadığı ortada. Bu olayı kaşıyanların takipçisiyiz. Sadece biz değil Türkiye Cumhuriyeti devleti ve adli teşkilatı da bunun peşindedir. Herkes ne yazdığını bilerek yazsın. Bu ateşe odun atarak kimse fayda elde edemez.

ŞAMPİYONLUK ÖNEMLİ DEĞİL

MAHMUT USLU: Bu sadece Fenerbahçe'ye yapılan bir olay değil. Çok ciddi bir olay. Aydınlatılması gerek. Taraftara bir daha mesaj veriyorum, itidallerini devam ettirsinler, bu konulara sakın girmesinler. Bizim için şampiyonluk ve 4. yıldız önemli değil. Bizim için önemli olan can sağlığı. Provokasyona gelmiyoruz ve bekliyoruz.

SOW KAÇTI YALANI!

F.Bahçe'nin yaşadığı talihsiz olay sonrası Moussa Sow'un eşi ve çocuğuyla Fransa'ya gittiği haberi Senegalli'nin ülkeyi terk ettiği şeklinde yorumlandı. Ancak Sow'un gidişinin daha önceden planlandığı kulüp yetkilileri tarafından açıklandı ve algı operasyonu tutmadı. Fransa'da staj yapan eşinin izninin dün bittiği ve Sow'un hocasından aldığı bir günlük izinle onlara yolculukta eşlik ettiği belirtildi. Biletlerin daha önce alındığı, olaylara tesadüfen denk geldiği vurgulandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Amaç seçimlerde kaos yaratmak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN