Fenerbahçe duygusal

Giriş Tarihi: 9.4.2015
Fenerbahçe duygusal
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe'nin yaşadığı olayla ilgili aspor'da önemli mesajlar verdi:
Dimdik ayakta olduğumuz ve birlik olduğumuzu gösterdik. Ligleri bir hafta erteledik.
Karamızı güvenlik gerekçesi ile almadık. Futbol nereye gidiyor, yöneticiler, futbolcular, hakemler, taraftarlar bunu düşünelim diye aldık.
Fenerbahçe'nin olay çözülene kadar maçlara çıkmayacağı yönünde açıklamasına, "TFF'nin kuralları var. Bu kurallar işler" dedim. Sözlerim çarpıtıldı. Fenerbahçe'nin açıklaması tamamen duygusal. Zor bir süreçten geçiyorlar. Gelecek hafta maçlara çıkacaklarını düşünüyorum. n Fenerbahçe Kulübü'ne yaptığımız ziyarette Aziz Bey bizi çok iyi ağırladı.
Olay sonrası Fenerbahçe kaptanı Emre'yi arayıp "Geçmiş olsun" dedim.
PTT, 2 ve 3. Lig, bütünüz ama Süper Lig'e saldırı olduğu için Süper Lig kulüpleri olarak eylem kararı aldık.

Yarsuvat: Rest yanlış
Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe'nin takım otobüsüne yapılan silahlı saldırı aydınlatılana kadar maçlara çıkmama kararını 'talihsiz' bir açıklama olarak değerlendirdi. Yarsuvat, "Böyle bir karar aldılarsa talihsiz bir karar. Faillerin yakalanması elbet mühim ama böyle rest çekmek yanlış. Çünkü faili bulunmayan, faili meçhul birçok cinayet var. Bunu böyle söyleyerek, faillerin bulunması için uğraşılıyor. İki tane suç işlememiş insanı 'bunlar fail' diye yargılamaya başlarsanız haksızlık etmiş oluyorsunuz. Gerçek faillerin bulunması icab eder" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe duygusal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN