Bizim yerimize kendinizi koyun!

Giriş Tarihi: 10.4.2015
Bizim yerimize kendinizi koyun!

Kolay gibi görünüyor ama otobüs çarpsaydı, devrilseydi, denize uçsaydık ne olurdu! Verilmiş sadakamız varmış. Allah korudu, bizi çoluğumuza çocuğumuza bağışladı Hala bir şeylerin altında başka şeyler arıyorlar. Bunu ancak o günü yaşayanlar bilir Ertelemeyi gereksiz buluyorlar, takımın yarısı ölse yarısı da sakat kalsa anlarlardı

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Çaykur Rizespor deplasmanı dönüşü uğradıkları silahlı saldırının ardından ilk kez konuştu. Antrenman sonrası basınla sohbet eden Kartal şunları söyledi:
Kupa ve lig maçlarının ertelenmesini gereksiz görüyorlar. Herhalde takımın yarısı ölse, yarısından fazlası sakat kalsaydı belki o zaman anlarlardı. Hala başka yerlerdeyiz. Acaba kendileri yolda giderken arabanın bir lastiği patlasa ya da arkadan birisi çarpsa ne düşünürlerdi. Bunu o gün o otobüsün içinde olanlar, bu olayı yaşayanlar bilir.

BİZ DUALARLA HAYATTAYIZ

Kiminle konuşsak 'Verilmiş sadakanız varmış. Allah yardım etmiş. Sevdiklerinize bağışlamış' diyor.
Bazı oyuncuların annesinin, babasının duası, bazılarımızın muhtaç insanlara yaptığı yardım, Allah bunun yüzü suyu hürmetine bizi çoluğumuza, çocuğumuza bağışladı. Gerçekten büyük bir faciadan döndük.
Bütün olumsuzluklara rağmen ayakta kalmaya ve dik durmaya çalışıyoruz. Kolay gibi görünüyor ama otobüs çarpsa, devrilse, takla atsa, denize uçsaydı ne olurdu? Bizim yerimize kendinizi koyun. Bir şekilde hepten geriye çekilip beklemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Antrenman da yapmak zorundayız.

YAŞAMADIĞIMIZ BİR BU KALMIŞTI
Bu takımın yaşadıkları 3 Temmuz'dan beri belli zaten. 3-4 senedir o kadar büyük olaylar yaşadık ki bir bu kalmıştı bu da oldu. Kayseri'de Trabzonsporlular'la beraber 2 bin kişi otele yürüdü. Otelin camları kırıldı ama gündeme gelmedi. Bir kurşunlanmamıştık o da oldu. İnsanlar hala bir şeyler arıyorlarsa söyleyecek bir şey bulamıyorum. Takımlara, sporculara, kulüplere, yöneticilere yapılmaması gerek. Geçtiğimiz yıllarda yanlış hatırlamıyorsam Togo'da olmuştu. Avrupa'nın merkezindeki bu güzel ülkede olması güzel değil. İnşallah bundan sonra olmaz.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Fenerbahçe'ye hizmet için buradayım. Olumsuzluklara rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Taraftarı, camiayı mutlu ederek sezonu bitirmek istiyoruz. Birşeyler yaşandı, oldu diye kenara çekilip kara kara düşünecek halimiz yok. Bu krizleri nasıl yönetiriz, antrenörlük burada ortaya çıkıyor. İnşallah yüzümüzün akıyla hepsinin üstünde

TERİM ARADI AMA ULAŞAMADI
İsmail Kartal, "Terim beni aramadı" diye sitem etti. Ancak edinilen bilgiye göre, Fatih Terim, saldırı haberini alır almaz Emre, Caner ve Mehmet Topal'ı, daha sonra da F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'yu aradı. Terim'in, yakın zamanda telefon numarasını değiştiren İsmail Kartal'ı da aradığı ancak ulaşamadığı öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim yerimize kendinizi koyun!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN