Bir milyon üye yanlış proje

Giriş Tarihi: 13.4.2015
Bir milyon üye yanlış proje
10 liraya üye alıyorum desem 10 milyon üye alabilirim ama kulübü idare edemem. Fenerbahçe'nin 1 milyon üye projesi yanlıştır. Ne verebilirsiniz o üyelere?

UEFA'nın mali kriterlerine uyma, dolayısıyla 2016'da Avrupa'ya gidememe tehlikemiz vardı... Yönetimimiz aldığı tedbirlerle söz konusu tehditleri kaldırdı.


'ın görevini bırakması üzerine seçime giren ve 'ın başkanlık görevini üstlenen , NTV Spor'da katıldığı '%100 Futbol' programında icraatlarını değerlendirdi. Mayıs ayında yapılacak seçimde koltuğu devredeceği sözünü verdiğini hatırlatan Yarsuvat, "Sözümü tutmazsam Galatasaraylılar ve kamuoyunun nezdinde Duygun kalamam" derken ezeli rakip Fenerbahçe'ye göndermede bulundu... İşte Yarsuvat'ın çarpıcı açıklamaları:

KAÇINA BİLET VERECEKSİN!

"Kulübün sahibi Genel Kurul üyeleridir. Oy kullanma hakkı onlardadır. Çarşı Grubu kulübün sahibi mi? Değil. GFB de değil. Bizim taraftar da değil. Dünya kulübü olmak demek tüzük yapısını değiştirmek demek değil. 10 liraya üye alıyorum desem 10 milyon üye alırım ama kulübü yönetemem. Fenerbahçe'nin 1 milyon üye projesi yanlış. O üyelere ne verebilirsiniz? Bilet alma önceliği deniliyor. Stadın 50 bin kişilik. Kaçına öncelik verebilirsiniz."

GALATASARAY BOMBAYI PATLATIYOR

PİLOT ALPLER'DE ATLAMIŞTI UÇAĞI YEŞİLKÖY'E İNDİRDİK
"Galatasaray başı boş bir haldeydi. Uçağın pilotu (Ünal Aysal) Alpler'in üzerinden paraşütle aşağı atladı. Uçağın üzerindeki Galatasaraylılar olarak uçağı Yeşilköy'e indirdik. Galatasaray obez bir çocuk gibiydi. Kadroları şişmişti. UEFA'nın kriterlerine uyma, dolayısıyla 2016'da Avrupa'ya gidememe tehlikemiz vardı... Aldığımız tedbirlerle söz konusu tehditleri artık ortadan kaldırdık."

TERİM'E YANLIŞ YAPILDI
"'i değiştirmezdim. Türkiye'nin en iyi teknik direktörüydü. Şimdi ise Türkiye'nin en iyi teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu. Terim'e yapılan yanlış, Hamzaoğlu'na yapılmamalı. Mancini'yi beğenmiyordum. Prandelli'yi ise hiç beğenmiyordum. İtalyanca'dan başka dil bilmiyor. Tercümanlarına para döküyorduk."

LİGİN ZİRVESİ MEHTER TAKIMI
"Şu anda kesin bir şey söyleyemiyorum. Gönlüm şampiyon olmamızdan yana ama bakıldığı zaman ligin üst seviyeleri mehter takımı gibi. Üç ileriye gidiyor bir geriye. Ne olacağını kesin söyleyemiyorum. Bizim şansımız yüzde 34. Mali zorluklarla karşılaştığınız zaman başarının da gelmesi lazım. Bu başarı şampiyonluk. Ben bunu 4. yıldız diye lanse ettim. Herkes hedefe kilitlendi. Biraz da şans lazım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir milyon üye yanlış proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN