Lütfen bana engel olma hocam

Uzun bir aradan sonra sahalara dönen Melo, kendisini riske atmak istemeyen hocasına "Beni bu maçta göremeyecekseniz hangi maçta göreceksiniz? Oynamak istiyorum, engel olmayın" yanıtını verdi

Giriş Tarihi: 17.4.2015
Lütfen bana engel olma hocam
Belinden ameliyat olduktan sonra mucizevi bir şekilde 51 gün sonra sahalara dönen 'nun formayı nasıl kaptığının perde arkasını SABAH aralıyor. Bu hafta içinde takımla çalışmalara başlayan Melo, sadece iki idmana çıkmasına rağmen Manisaspor maçında oynamak istedi. Brezilyalı yıldızın bu isteğini teknik direktör ve kulüp doktoru Yener İnce önce kabul etmedi. Felipe Melo, "Kendimi iyi hissediyorum. Güçlüyüm ve oynamaya hazırım" diyerek ısrar etti. "Tamam seni kadroya alacağız ve son 10-15 dakika duruma göre bakarız" cevabı da Melo'yu memnun etmedi. Brezilyalı oyuncu "Beni bu maçta göremeyecekseniz hangi maçta göreceksiniz? Oynamak istiyorum. Lütfen engel olmayın" ifadesiyle forma için bastırdı. Hamza Hamzaoğlu da kontrollü oynaması karşılığında Melo'yu Manisaspor maçında ilk 11'e koydu.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTI, 51 GÜNDE DÖNDÜ
İstanbul'da 23 Şubat'ta ameliyat olan Felipe Melo, 3 gün dinlendikten sonra ülkesi Brezilya'nın yolunu tuttu. Burada gece gündüz demeden hem spor salonu hem de plajda çalıştı. Özel masajlarını da ihmal etmedi. Melo hesaplanandan 20 gün önce takıma döndü.

MELO TRABZON'DA 18'DE OLACAK
Manisa'da 62 dakika oynayan Felipe Melo sınıfı geçti. 51 gün sahalardan uzak kalmasına rağmen agresif futbolundan bir şey kaybetmeyen Melo, Trabzonspor maçının 18 kişilik kadrosunda da yer alacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lütfen bana engel olma hocam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN