Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşiktaş'ta birlik yok!

Sporda Endüstrileşme Süreci ve Etkileri panelinde konuşan Çebi, "Birbirleri içinde ayrılığa düşmüş bir camia oluşmuş. Gücümüzü göstermek için kenetlenmeliyiz" ifadesini kullandı

Giriş Tarihi: 23.4.2015
Beşiktaş'ta birlik yok!
Ahmet Nur Çebi'den siyah-beyazlı camia için çarpıcı tespit:

Başkanlığını Ünal Cevval'in yaptığı 1903 Birliği'nin oganizasyonunda düzenlenen seminere Ahmet Nur Çebi'nin yanı sıra yazarımız Fatih Doğan, Murat Ülgen, Tayfun Küçükoğlu, Emre Göllü, Evren Aksoy da katıldı. Çebi, yaptığı konuşmada, camianın birlik ve beraberlik içinde olamamasından yakındı. Birbirleri içerisinde ayrılığa düşmüş bir camia yaratıldığını ve bunları değiştirme gayretine kimsenin girmediğini belirten Ahmet Nur Çebi "Ancak bunun değişme zamanı geldi. Hep birlikte kenetlenerek her alanda gerçek gücümüzü hayata geçirmeliyiz" ifadesini kullandı.

BİZ O PARAY I ÖDEMEYE CEĞİZ
Aktif Reklam'ın haciz olayına değinen Çebi, "Bir gün geç yapılan ödeme şımarık, haddini bilmez bir avukat vasıtasıyla kullanılıyor. Ancak burada profesyonellerimizin de hatası var. Bir tabela şirketine 5 milyon doları ödediğimiz taktirde yarın davayı kazanırsak bu parayı nasıl alacağız? Biz bu parayı ödemeyeceğiz" ifadesini kullandı.

BORÇ ÖTELENİNCE KATLANIYOR
Çebi,kendilerinden önceki yönetimlere de göndermede bulundu: "Beşiktaş'ta önceden beri bir model var. Alınan borçlar uzun vadeye yayıyorlar. Sonra da 'Gelecek olan yönetim düşünsün' lafları ediliyor. Biz 2 milyonluk borcu bundan dolayı 10 milyon olarak ödemek zorunda kalıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş'ta birlik yok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN