'Allahım, tedavisi olan sakatlık ver'

İsmail yaşadığı sakatlıklar hakkında "Bazılarının kaderinde vardır" yorumunda bulundu ve ekledi ve: "Ben hep ayağa kalkabileceğim sağlık problemleri için dua ediyorum"

Giriş Tarihi: 26.4.2015
'Allahım, tedavisi olan sakatlık ver'
Beşiktaş'ta Mustafa ile birlikte sakatlıklardan en çok nasibini alan futbolcular arasında başı çeken İsmail Köybaşı, her seferinde sahalara dönmesini çalışma azmine bağladı. İsmail, "Başıma gelen sakatlıkları yaşayanların bir kısmı geri dönemedi bile. Bazılarının kaderinde vardır. Fazla irdelersen içinden çıkamıyorsun bazı şeylerin. 25 yaşındayım ama çok donanımlıyım. Yaşadıklarımla büyüdüm ve tecrübe kazandım. Allah'a hep tedavisi olan sakatlıklar vermesi için dua ettim. Şu anda psikolojik olarak da iyiyim. Hedefim milli takım" dedi.

Derbi kazanmak güzel bir hikaye
Bazı şeylerin anlam kazanabilmesi için güzel hikayelerin yaşanmasının şart olduğunu belirten İsmail Köybaşı sözlerini şöyle tamamladı: "Hiç derbi kazanamamak bir hikaye... Ancak anlamlı olması için son derbimizi kazanmamız ve şampiyon olmamız lazım. Sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için çok çalışıyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Allahım, tedavisi olan sakatlık ver'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN