Özbek, Florya'yı Tanman'a bırakacak

Dursun Özbek'in seçim listesi hazır. Eski kaptan Cüneyt Tanman, Florya'dan sorumlu olacak!..

Giriş Tarihi: 30.4.2015
Özbek, Florya'yı Tanman'a bırakacak
Galatasaray Kulübü'nde artık kongre için geri sayım başlarken, gözler adayların listelerine çevrildi. Başkan adayları arasında en şanslı isim olarak gösterilen Dursun Özbek de listesine son şeklini verdi. Dün listesiyle ilgili son çalışmalarını yapan Dursun Özbek'in kesinleşmiş listesi şöyle: Cüneyt Tanman, Cengiz Özyalçın, Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, Tayfun Demir, Alper Narman, Ural Aküzüm, Murat Akay, Ali Yüce Ocaklı, Can Topsakal, İsmail Sarıkaya, Selim Arda Üçer, Murat İlbak

Öztürk'ten sonra Cengiz de çekildi

Adnan Öztürk'ün ardından Mustafa Cengiz de adaylıktan çekildi. Listeler bugün verilecek
Galatasaray'da Nisan ayı başında başkan adaylığını açıklayan Mustafa Cengiz adaylıktan çekildi. Cengiz, "Mevcut konjonktürde yerleşik mental statükonun alt edilmesi için gereken refleksin oluşmadığını da gördük. İş bu nedenlerle kulübün selameti ve dirliği adına adaylıktan çekiliyorum" dedi. Bu arada Galatasaray'da başkan adayları Dursun Özbek, Ahmet Özdoğan ve Turgay Kıran Yönetim, Denetleme, Sicil ve Disiplin Kurulu'nu barındıran 44 kişilik listelerini bugün 18:00'e kadar Divan Başkanlığı'na teslim edip adalıklarını resmileştirecekler.

Albayrak'tan son nokta: Çok yıprandım, yokum


Gece-gündüz çalıştığını ancak çok yıprandığını söyleyen Albayrak, "Seçimde hiçbir listede yer almıyorum" dedi
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak yeni dönemde yönetime girmeyeceğini tekrar vurguladı. Başkan adaylarından Dursun Özbek'in teklifini kabul etmeyen Albayrak, "Seçimde hiçbir listede yer almıyorum. Camia içinden bana devam etmem yönünde baskılar var fakat bu dönemde çok yıprandım. Gece-gündüz takımı başarıya ulaştırmak için her şeyimizi ortaya koyuyoruz" dedi. NTV Spor'a konuşan Albayrak sözlerine şöyle devam etti: "Bu süreçte tek amacım Galatasaray'ın şampiyonluğu. Yönetimde olup olmamak önemli değil, Galatasaray'a hizmet etmek önemlidir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özbek, Florya'yı Tanman'a bırakacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN