Türkiye'nin en iyi haber sitesi

öyle bir vaatte bulundu ki...

Kulübü'nün 23 Mayıs'ta yapılacak olağan seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan Prof. Dr. , seçildikleri takdirde sadece Galatasaray'ı değil, Türk futbolunu değiştirmeye çalışacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 6.5.2015 14:39
Ahmet Özdoğan öyle bir vaatte bulundu ki...
Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin Levent'teki merkezinde düzenlediği toplantıda projeleriyle ilgili bilgi veren Özdoğan, yönetim, denetim, disiplin ve sicil kurulu aday listelerinde yer alan isimleri de tanıttı.

, 'ın bir dünya markası olduğunu, ABD Başkanı Barack Obama ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e sarı-kırmızılı formayı giydirmeyi görev gördüğünü söyledi.

Galatasaray'ı daha ileri götürmek için çalışacaklarını aktaran Özdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşlarının kurduğu modeli, dünya markası olan Galatasaray'ı daha ileri götürmeye çalışacağız. Hep birlikte bunu yapacağız. Dünyaya bu modeli tanıtacağız. Galatasaray'ın markası çok önemli. Bu markayı nasıl yükselteceğimiz konusunda ortak akılla hareket edeceğiz. 1905 yılında kurulan Galatasaray dünyada bir marka. Sarkozy'nin oğlu Galatasaray forması giyiyorsa, benim görevim Obama ve Putin'e de Galatasaray forması giydirmektir."

Özdoğan, reformist bir grup olduklarını dile getirerek, "Sadece Galatasaray'ı değil Türk futbolunu değiştirmeye geliyoruz. Bu konuda çok iddialıyız. Her türlü fikir mücadelesine her türlü mecrada varız. Galatasaray iyi olursa, Türk futbolu iyi olur, Galatasaray kötü olursa Türk futbolu kötü olur" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Özdoğan öyle bir vaatte bulundu ki...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN