Türkiye'nin en iyi haber sitesi

-Rasim Ozan davasında karar çıktı

Giriş Tarihi: 7.5.2015 16:46 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 17:10
Aziz Yıldırım-Rasim Ozan davasında karar çıktı

Kulübü Başkanı 'ın, Sabah Gazetesi Yazarı hakkında açtığı "iftira ve hakaret" davasında, Kütahyalı lehine karar verildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Rasim Ozan Kütahyalı'ya açtığı "iftira ve hakaret" davasında karar açıklandı.

Kütahyalı'nın 18 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan "Galatasaray, Ünal Aysal, Fatih Terim..." başlıklı yazısında, Yıldırım ile ilgili şu ifadeler yer almıştı:

"...O zaman zihniyetine karşı çıkmamızın ne anlamı vardı? Yıldırım her zaman işlerini böyle gördü. başkanlık forsunu arkasına alıp tehdit, baskı, şantaj, tedhiş yöntemleri kullandı. Kaleci Rüştü'yü göstere göstere dövdürdü. Digiturk'teki yorumları beğenmediği için Kadıköy'de TV kablolarını kestirdi. Hâlâ herkesin anasına avradına küfreden paramiliter internet ağlarını parayla destekliyor Aziz Yıldırım. Fatih Hoca elbette bu seviyede bir adam değil ama geçen seneden beri eski Türkiye tarzı hareketleri artırdığı kesindir. İnan Kıraç konusuna da sonra geleceğiz."

Bu yazı üzerine Sabah Gazetesi yazarı hakkında kendisine hakaret edildiği gerekçesiyle dava açan sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, mahkemenin kararıyla sarsıldı. Zira mahkeme, aldığı karar ile Kütahyalı'nın iftirada bulunduğu iddia edilen olayların vuku bulduğu kanaatine vardı.

RASİM OZAN'IN DAVA KONUSU OLAN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


İŞTE DURUŞMA TUTANAĞI
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım-Rasim Ozan davasında karar çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN