Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Obama ve Putin'e forma giydireceğim

Giriş Tarihi: 7.5.2015
Obama ve Putin'e forma giydireceğim
G.Saray genel kurulunda başkanlığa aday olan Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, "Görevim Obama ve Putin'e Galatasaray forması giydirmek" dedi. Listesindeki Muzaffer Oflaz ile Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Levent'teki binasında basın toplantısı düzenleyen Özdoğan, "1905 yılında kurulan Galatasaray dünyada bir marka. Sarkozy'nin oğlu Galatasaray forması giyiyorsa, benim görevim Obama ve Putin'e de o formayı giydirmektir" diye konuştu.

Özdoğan'dan kısa kısa
İlk işimiz Arena'yı kulübe kazandırmak olacak.
Biz asla denk bütçe yapmayacağız. Fazla veren bütçe yapacağız. Çünkü bu bir borç yönetimi.
Galatasaray'da bütün ikincilikler başarısızlıktır. İkinci olduğum zaman başarısızlık bana aittir.
Fenerbahçe ve diğer kulüplerle ilişkimiz saha içinde rekabet, dışarıda ise ortak paydada birleşme üzerine olacak. Türk futbolunun ileriye gitmesi için ne gerekiyorsa yaparız.

'Belki Aysal ve Kıraç 100 milyon $ koyar!'
G.Saray başkan adayı Turgay Kıran, kulüpte statükoyu koruyan bir grup olduğunu söyledi. Kıran, "Biat kültürüyle yönetilen G.Saray bitmeli. Statükodan kastım, İnan Kıraç ve onun biat kültüründen oluşan bir kadrodur. Ünal Aysal için '100 milyon dolar koyacak' demişlerdi ama hiçbir şey koymadığını hepimiz biliyoruz. İnan Kıraç beyefendi, '100 milyon dolar koyacak, ben de yardımcı olurum' demişti. Hala vakitleri var belki koyarlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Obama ve Putin'e forma giydireceğim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN