Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Özbek: O para nerede Allah bilir!

Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek, divan kurulu toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 13.5.2015 17:34
Dursun Özbek: O para nerede Allah bilir!
Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek, "Borç-borç diyerek kamuoyunda oluşturulan algı doğru değildir. Rakiplerimizle kıyaslarsak birçok konuda daha iyi olduğumuz ortada. Har vurup harman savurursak 2 katını kazansak da fayda etmez. Bir sloganım var, benim 3D sloganı: Disiplin, dayanışma ve denetim" dedi.

Sarı-kırmızılı kulüpte bu ay içerisinde yapılacak seçim öncesi başkan adaylarından Dursun Özbek, bugün düzenlenen divan kurulu toplantısında bir konuşma yaptı.

Özbek, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda bulunmanın her Galatasaraylı için onur olduğunu belirterek, "Bu kürsüde olmak ise en büyük gurur kaynağı, Ali Sami Yen abiden gelen hazineyi taşımak üzere, ben bugün bu sorumluluğun bilincinde karşınızdayım. Sizlerin de vereceğiniz destekle Galatasaray'ı yarınlara taşımak için 36. başkan adayı olarak karşınızdayım. Sizler divan heyeti olarak, Galatasaray ile ilgili rakamların en çok bilincinde olan kişilersiniz. Sizlere borçlardan, ödemelerden, zorluklardan bahsetmeyeceğim. Sizlere eksikleri değil, artıların yer aldığı madalyonun öbür tarafını göstermeye çalışacağım. Pek çok konuda duygusal yaklaştığımız Galatasaray aslında 400 milyon dolar hacminde büyük bir holdingdir. 2013-2014 sezonunda 162 milyon Euro rakamıyla dünyanın en çok gelir elde eden 18. takımı olmuştur. Bu durum Ali Sami Yen ağabeyimin Türk olmayan takımları yenmek ilkesinin sahada değil, dışında da geçerli olduğunu gösterdi" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Özbek: O para nerede Allah bilir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN