Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Özbek: 'Seçim bitti yarınki maça kilitlendik

Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek, çok değerli bir görevi devraldığını belirterek, 'Seçime girerken kazanma arzusuyla, Galatasaray'a kazandırma arzusuyla girdim. Şimdi Galatasaray'ı amacına ulaştırma da eksiğim kaldı' dedi.

Giriş Tarihi: 23.5.2015 20:26 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 20:27
Dursun Özbek: 'Seçim bitti yarınki maça kilitlendik
Sarı-kırmızılı kulübün bugün yapılan seçimli olağan genel kurul toplantısında 2800 oy alan Dursun Özbek, kulübün yeni başkanı oldu. Oy sayımının tamamlanmasının ardından alkışlar eşliğinde kürsüye çıkan Özbek, üyelere hitap etti. Özbek, 'Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Bu bir ekip çalışmasıydı" dedi.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ"
Değerli bir görevi aldıklarını ifade eden Özbek, "Çok kıymetli bir emaneti 3 yıl boyunca yönetmek üzere bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum. Bu çok değerli bir görev. Bu emaneti önümüzdeki yıllara taşımak ve sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Ali Sami Yen ağabeyden başlayıp, bugüne kadar gelen 35 başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Çok özel bir teşekkürü 7 ay boyunca beraber çalıştığım, benim önümü açan Duygun ağabeyime gönderiyorum. Bugün beraber 36. başkanlık için yapılan seçimde yarıştığım Turgay Kıran ve Ahmet Özdoğan'a da teşekkür ediyorum. Son derece demokratik bir seçim realize oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum' dedi.

'SEÇİM BİTTİ, YARINKİ MAÇA KİLİTLENDİK'
Galatasaray'da kazanmanın esas olduğunu ifade eden Özbek, 'Ben seçime girerken kazanma arzusuyla, Galatasaray'a kazandırma arzusuyla girdim. Şimdi Galatasaray'ı amacına ulaştırma da eksiğim kaldı. Her zaman başarıya ulaştırmak için ben ve ekibim var gücümle çalışacağız. Yeni değil, yine Galatasaray, daima Galatasaray. Seçim bitti yarınki maça kilitlendik. Sportif başarı her zaman önemli' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Özbek: 'Seçim bitti yarınki maça kilitlendik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN