Ultraslan'dan derbi uyarısı

Galatasaray taraftar oluşumu olan Ultraslan, derbide yapacakları görsel şölen için bir uyarı yazıyı yayınladı.

Giriş Tarihi: 24.5.2015 02:00
Ultraslan'dan derbi uyarısı

Galatasaray - Beşiktaş derbisi yaklaşırken büyük bir görsel şölene imza atmaya hazırlanan Galatasaray'ın en büyük taraftar oluşumu olan Ultraslan'dan taraftarından maçı izleyecek olan sarı kırmızılı taraftara dünyada bir ilk olacak olan görsel şölen için bir uyarı yapıldı. İşte o yazı:

BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI !

Maddeler halinde paylaşacağımız duyurumuzun yayılması ve bu maddelere uyulması büyük önem taşımaktadır !

1 - Koltuklarınıza bırakılan kartonların yerlerini ASLA değiştirmeyiniz, kartonlara zarar vermeyiniz,değiştiren ve zarar verenleri UYARINIZ!

2 - Görsel şovumuzun sağlıklı bir şekilde yapılması için tribünlerin mümkün olduğunca ERKEN dolması gerekmektedir! Bundan dolayı turnikelerde yığılma olmaması için tüm taraftarlarımızın koltuklarına maç başlamadan çok daha önce geçmesi gerekmektedir!

3 - Yapılan anonslara ve görevli arkadaşların yönlendirmelerine lütfen uyunuz! Koltuğunuza bırakılan kartonları bu yönlendirmelerle açınız !

4 - Şov esnasında cep telefonuyla görüntü yakalamaya çalışmak görsel bütünlüğe zarar vereceğinden o esnada SADECE KOREOGRAFİYE odaklanınız! Tüm tribünleri kapsayacak koreografide en ufak aksaklığa sebebiyet vermemek için bu konuda ÇEVRENİZİ DE UYARINIZ ! Şovumuzun görüntüleri an be an SOSYAL MEDYA hesaplarımızdan ve teknik bir aksaklık yaşanmazsa Periscope uygulamasından yayınlanacaktır!

5 - BU GÖRSEL ŞOVUN EN ÖNEMLİ UNSURU SİZLERSİNİZ !
BUNU ANCAK SEN YAPARSIN ÇÜNKÜ SEN GALATASARAY TARAFTARISIN !
ŞOVUMUZLA İLGİLİ DUYURULARI VE UYARI GÖRSELLERİNİ DİKKATE ALIN VE PAYLAŞIN !
TEŞEKKÜRLER GALATASARAY TARAFTARI !
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ultraslan'dan derbi uyarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN