Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fenerbahçe taraftarından 'Aziz Yıldırım istifa' yürüyüşü

Giriş Tarihi: 27.5.2015 21:11 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 21:20
Fenerbahçe taraftarından 'Aziz Yıldırım istifa' yürüyüşü

4. yıldızı ezeli rakipleri Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de taraftarlar Aziz Yıldırım için istifa yürüyüşüne hazırlanıyor.

Fenerbahçe'de sular durulmuyor. Aziz Yıldırım yaptığı basın toplantısında her ne kadar görevinin başında olduğunu ve istifa etmeyeceğini söylese de taraftarlarla Yıldırım arasında uçurum giderek büyüyor. Önce tam sayfa istifa ilanı veren taraftar şimdi de Aziz Yıldırım için istifa yürüyüşü düzenlemeye hazırlanıyor. Daha önce Aziz Yıldırım için görevi bırakmaması yönünde yürüyüş yapan taraftarlar kaçan şampiyonluk ve 4. yıldız sonrasında istifa yürüyüşü yapacak. Sosyal medyadan örgütlenen taraftara Fenerbahçe'nin en büyük taraftar oluşumu olan Genç Fenerbahçeliler'den de destek geldi. Yapılan açıklamada, " Fenerbahçe menfaatlerini düşünen her Fenerbahçe'li gibi Genç Fenerbahçeliler olarak bizler de başta İstanbul olmak üzere tüm alt gruplarımız ve il temsilciliklerimiz ile birlikte binlerce üyemizle yürüyüşe katılacağız!" denildi. İşte o açıklama:

Münferit Fenerbahçelilerin sosyal medya üzerinden örgütlenip düzenlediği Fenerbahçe'mizi istila edenler istifa etsinler, adı altında Aziz Yıldırım İstifa yürüyüşüne Fenerbahçe menfaatlerini düşünen her Fenerbahçe'li gibi Genç Fenerbahçeliler olarak bizler de başta İstanbul olmak üzere tüm alt gruplarımız ve il temsilciliklerimiz ile birlikte binlerce üyemizle yürüyüşe katılacağız!

Saygılarımızla,

Genç FENERBAHÇELİLER

Tarih: 30 Mayıs 2015 (Fenerbahçe'miz - Kasımpaşa maçı öncesi) Saat: 14.00 Yer: Kadıköy İskele Meydanı"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe taraftarından 'Aziz Yıldırım istifa' yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN