Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siz olmasanız başaramazdık

Bu ikiliye yapılan ayıbı sindiremeyen eski başkan Yarsuvat, Arena'daki locaların birinde jet bir toplantı yaptı. Yarsuvat, "Siz olmasanız şampiyon olamazdık. 7 aydır neler yaşadığınızı, takımı nerelerden nerelere getirdiğinizi en iyi ben biliyorum" diyerek ikiliye moral verdi

Giriş Tarihi: 2.6.2015
Siz olmasanız başaramazdık
Yedi aydır Florya'da yatıp kalkan iki kişinin ismi, 3 saatlik Galatasaray'ın şampiyonluk töreninde hiç anılmadı. Dursun Özbek'in futbolculara madalyasını taktığı sahneye davet edilmeyen Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ün adı, dev ekranda gösterilen 4.yıldızın hikayesinde de pas geçildi. Takımla sevinmelerine fırsat verilmeyen ikili, moralleri bozuk şekilde stattan ayrıldı. SABAH, kutlamalar sonrası yaşananların perde arkasını açıklıyor: Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e yapılan ayıbı içine sindiremeyen eski başkan Duygun Yarsuvat, Arena'daki locaların birinde jet bir toplantı yaptı. Albayrak ve Dürüst'ü teselli eden Yarsuvat, "Siz olmasanız şampiyon olamazdık. 7 aydır ne yaşadığınızı, takımı nerelerden nerelere getirdiğinizi en iyi ben biliyorum. En az sizin kadar ben de üzgünüm bu yaşananlara" diye konuştu.

DÜRÜST: BİZ MESAJI ALDIK, İSTİFA ETTİK!

Büyük bir beraberlik örneği sergileyerek sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray'ın huzurunu, zafer kutlaması bozdu! Arena'da önceki gün düzenlenen kupa seremonisi sırasında Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ün podyuma çağrılmamasının yankıları sürerken, dün yeni yönetimin takıma verdiği mangal partisine de katılmayan Ali Dürüst, gece açtı ağz-ı nı yumdu gözünü: "Kutlamalar sırasında bize verilen mesaj, istifa etmemiz gerektiği yönündeydi. Dolayısıyla gerekeni yaptık, Sportif A.Ş'deki görevlerimizi bıraktık."

*
BİR GÖRÜŞ

LEVENT TÜZEMEN: Büyük vefasızlık
Galatasaray'a galiba huzur batıyor! Kazanılan her büyük başarıdan sonra birileri çıkıp mutlaka kriz yaratıyor. Şampiyonluk kutlamasında başarının mimarları arasında olan Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak'ın kupa töreninde sahneye davet edilmemesi camiada "Büyük ayıp" olarak kabul edildi.
Bu ayıp, yeni yönetimin aldığı söylenen "Hiçbir yönetici sahnede olmayacak" kararıyla geçiştirilemez. Yeni yönetim önce "Yaşayan en eski kaptanımız" sloganıyla Turgay Şeren'i 'vefa' göstererek sahaya çıkaracak, sonra yönetici olarak verdikleri her hizmette şampiyonluk yaşamış Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak'ı sahneye çağırmayacak. Bunun adı bana göre vefasızlıktır.
Doğrusu; şampiyonluk töreninde sahnede sadece eski başkan Duygun Yarsuvat, yeni başkan Dursun Özbek ile birlikte Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak olmalıydı. Eğer camiada, "Bu ikili Dursun Özbek'in yönetimine girmedikleri için çağırılmadılar" şeklindeki söylemler gerçekse bunun iki farklı adı olur: Öfke ve rövanş. Yazık; bu davranış Galatasaray etiğine hiç yakışmadı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siz olmasanız başaramazdık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN