Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trabzonspor'da istifa

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emre Turan, görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Giriş Tarihi: 25.6.2015 14:53 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 15:33
Trabzonspor'da istifa
Turan, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini belirterek, yarın düzenleyeceği basın toplantısıyla istifasının gerekçelerini açıklayacağını söyledi.

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs 2013 tarihinde seçilen yönetim kurulunda daha önce İrfan Coşkun, Osman İlyas, Yaşar Aşçıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Muhammet Kara, Mehmet Uğur Bozoğlu, Murat Türköz Asil ile Çetin Kansız, yedek üyelikten ayrılmıştı.

Turan, yönetimden ayrılan 9'uncu isim oldu.

AHMET EMRE TURAN'DAN SONRA KÖKSAL SADIKLAR DA YÖNETİM KURULUNDAN İSTİFA ETTİTrabzonspor'da Ahmet Emre Turan'dan sonra yönetim kurulu üyesi Köksal Sadıklar da görevinden istifa etti.

Sadıklar, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini söyledi.

İstifasının Futbol Federasyonu seçimiyle ilgili olduğunu ifade eden Sadıklar, "Seçimde yönetimdeki bazı arkadaşlarımla fikir ayrılığına düştüm. Daha önce 'Demirören'le aynı yerde birlikte olmam, onu destekleyeceğime elimi kırarım' diye beyanatım var. Ankara'dan Trabzon'a yönetici olarak dönmeyeceğimin sözünü vermiştim. Bu beyanatlarımın arkasında duruyorum ve görevimden istifa ediyorum" dedi.

"Demirören'i desteklemek intihar etmekti" diyen Sadıklar, "Bizim arkadaşlarımız intiharı seçti. Onları bu yolda geri çeviremedik" ifadesini kullandı.

Sadıklar, yönetim kurulunda başka istifalar daha yaşanabileceğini sözlerine ekledi.

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs 2013'te seçilen 22 kişilik yönetim kurulunda daha önce İrfan Coşkun, Osman İlyas, Yaşar Aşçıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Muhammet Kara, Mehmet Uğur Bozoğlu ve Murat Türköz asil, Çetin Kansız da yedek üyelikten ayrılmıştı.

Turan ve Sadıklar'ın da istifasıyla yönetim kurulundan ayrılan isim sayısı 10'a yükseldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzonspor'da istifa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN