Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte "o maçların" hakem ve gözlemci raporları

Türkiye Futbol Federasyonu, "Futbolda Şike" davasına konu olan maçların hakem ve gözlemci raporlarını mahkemeye gönderdi.

Giriş Tarihi: 8.7.2015 14:46
İşte o maçların hakem ve gözlemci raporları
Maçların gözlemcileri maçlarla ilgili ne dedi? Hangi olaylara dikkat çekti? Hangi kararlar yanlış, hangileri doğru bulundu? Hakemler, yönetimlerinden ötürü kaç puan aldı?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı dava ile haklarındaki hükümler Yargıtay tarafından bozulan 31 sanığın yargılandığı birleşik dava dosyasına giren "o maçların" hakem ve gözlemci raporları açıklandı.Türkiye Futbol Federasyonu, Türk Futbol Dünyası'nı derinden sarsan ve yeniden görülen "Futbolda Şike" davasına, davaya konu olan, maçların hakem ve gözlemci raporlarını gönderdi.


DOSYAYA İLK KEZ GİRDİ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı dava ile haklarındaki hükümler Yargıtay tarafından bozulan 31 sanığın yargılandığı dava dosyalarının birleştirilmesiyle "Futbolda şike" davası tek dosya üzerinden 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün yeniden görülürken, taraflar TFF'nin gözlemci ve hakem raporlarıyla ilk kez karşılaşacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
İşte "o maçların" hakem ve gözlemci raporları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN