Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Özbek 'ın borcunu açıkladı

Giriş Tarihi: 11.7.2015 12:04 Güncelleme Tarihi: 11.7.2015 15:38
Dursun Özbek Galatasaray'ın borcunu açıkladı

Kulübü'nün olağanüstü mali genel kurul toplantısı yapıldı

Türk Telekom Arena'da yer alan çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak genel kurul divanı seçilirken, başkanlığa Metin Ünlü getirildi.

Kulüp yönetim kurulu kongrede genel kurul üyelerinden, gayrimenkullerin değerlendirilmesi konusunun da yer aldığı bir dizi mali faaliyetle ilgili yetki isteyecek.

Yönetim kurulu, kongrede her türlü kredi, borç ve teminat ile gayrimenkul faaliyetlerinin yapılandırılması, bu işlemler için finansman sağlanabilmesi, Sportif AŞ hisse senetlerinin satın alınması ya da çoğunluk hissesi muhafaza edilmek koşuluyla satılması, rehin edilmesi, teminat gösterilmesi ve hisseler üzerinde intifa hakkı kurulması konusunda talepte bulunacak.

Riva arazisiyle ilgili olarak, üçüncü kişiler lehine kurulmuş her türlü hak ve mükellefiyetin kaldırılması, gerekirse yeniden hak ve mükellefiyet (ipotek ve benzeri ayni hak) tesis edilmesi konusunda yetki isteyecek yönetim kurulunun, bu gayrimenkulün değerlendirilmesi kapsamında işlem yapabilme ve finansman sağlayabilme talebi olacak.

Mecidiyeköy'de bulunan ve otel inşasına başlanan araziyle ilgili olarak yine tasarrufta bulunma ve finansman sağlayabilme yönünde istekte bulunacak yönetim, Beyoğlu'ndaki eski kulüp binasının yeniden inşası veya tadilatı için de yetki isteyecek.
ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Özbek Galatasaray'ın borcunu açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN