Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sandıktan kaçmıyorum

"Mali genel kurulda seçim isteyen arkadaşlar gelsinler, 'Başkan şu tarihte yapalım' desinler. Seçim sandığından asla kaçmam.

Giriş Tarihi: 9.8.2015
Sandıktan kaçmıyorum
Beşiktaş'ta dün yapılan divan kurulu toplantısına başkan Fikret Orman yine sert açıklamalarla damga vurdu. İdari ve mali genel kurulda yaptığı ve seçime gidebilecekleri yönündeki açıklamasıyla ilgili, "Seçim sandığından kaçmam" sözleriyle meydan okuyan Fikret Orman, şu ifadeleri kullandı:
Mali genel kurulda 'madem seçim isteniyor sandığı koyalım' dedik. Orada o gün seçim isteyen arkadaşlar gelsinler, 'başkan şu tarihte yapalım' desinler. Seçim sandığından kaçmam. Otobüslerle adam getirmedim. Getirmek için de bir şey yapmadım. Beşiktaş'ın menfaatine göre hareket ederim.

DEDİKODU YAPANLARIN HAYSİYETİYLE OYNARIM
Beşiktaş'ın birçok şirketi var ve bunların hepsi denetlenmektedir. Bir heyet kurulsun ve bir dahaki divan kurulu toplantısında '1,5-2,5 milyar lira' denen borçları bir açalım. Kimse şaibe altında kalmasın. Bakkal mantığıyla muhasebe anlatılmaz.
Seneler boyu maketlerle gelip hiçbir şey yapmayanlardan hesap sorulmazken, biz yaparken bunun suçlusu haline geliyoruz.
Kulübün yaptığı anlaşmalar, ne ödediğimiz ortada. Dedikodularla haysiyetimizle oynarlarsa, onların haysiyetleriyle oynarım.

BEN TARAFTARA TIRTIL' DEMEDİM
Beşiktaş taraftarına 'tırtıl' dediği iddialarıyla ilgili Orman, "Hiçbir zaman taraftara 'tırtıl' demedim. Beşiktaş Başkanı, taraftarına 'tırtıl' der mi?" şeklinde konuşan Orman, Yıldırım Demirören'e olan borçla ilgili de şu yorumu yaptı: "Demirören'in verdiği para, lira olduğu için döviz bazında yüzde elli azaldı. 'Bu paranın büyük kısmını bağışlayın ve geri kalanı biz ödeyelim, bu mevzu da sulh yoluyla kapansın' dedik. Amacımız budur."

ALLAH'INIZ YOK MU!
Beşiktaş'ta 'oyuncu al' devri bitmiştir. Satacak, alacak. Satacağız, daha iyisini alacağız. Menajerlik ücretlerini eleştiriyorlar. Allah'ınız kitabınız yok mu sizin!

REKLAM BULAMIYORLAR
Kulüp, son 10 yılda ilk kez sezona hiçbir futbolcusuna borcu olmadan girmiştir. Formalarına reklam bulamıyorlar. Beşiktaş'a atıfta bulunanlar, buldukları reklamı açıklasın.

ARENA'YA 242 MİLYON
Vodafone Arena'ya şu ana kadar 242 milyon harcadık. En kısa sürede bitirip maçlarımızı orada oynamak istiyoruz. Bir kaza yaşandı ve Allah'tan ölümsüz bir kaza oldu.

BORÇ 972 MİLYON
Ceylan InterContinental Otel'deki toplantıda Beşiktaş Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, kulübün borcunun 971 milyon 795 bin 974 lira olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sandıktan kaçmıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN