Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alnını karışlarım!

Beşiktaş'ın teknik patronu Güneş patladı: Kim 'benim aklımı karıştırıyor' derse ben o adamın alnını karışlarım. Başkan, hoca ve futbolcu olursunuz ama adam olmak çok daha önemlidir

Giriş Tarihi: 11.8.2015
Alnını karışlarım!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın 'Geçen sezonki hocamız oyuncuların aklını çeliyor ' şeklindeki sözlerine çok sert tepki gösterdi. "Bir sene çalıştığım dönemde hangi oyuncunun aklını karıştırdığımı söylerse sevinirim" diyen Güneş yaylım ateşini şöyle sürdürdü: "Bursa büyük bir şehir, büyük bir camia. Bursaspor'dan neden ayrıldığımın ifadesi bunun içinde gizli. Aşağı yukarı 45 yıldır bu futbolun içindeyim. Bir tane oyuncu desin ki 'Benim aklımı karıştırdı', ben o adamın alnını karışlarım. Seviyeli konuşmak gerekiyor. Başkan, hoca veya futbolcu olursunuz ama adam olmak çok daha önemlidir. Bursa'dan Fernandao ile Şener de ayrıldı. Onlar için neden aynı türden açıklamalar yapılmadı."

BÖLÜKBAŞI: HERKES ADAM OLAMAZ!..
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Şenol Güneş'in açıklamalarına anında cevap verdi: "Kim ne düşünüyorsa mertçe açık açık konuşmalı. Türk futbolunun sorunlarıyla ilgili konuşmaktan çekinmeyen biri için, sözleşmesi süren oyunculara ahlaksız teklifler yapılması üzerinde konuşmaya değer bir konu değil mi merak ediyorum. Açıklamalarında katıldığım tek husus, adamlıkla ilgili sözleridir. Son dönemdeki olaylar, Türkiye'de herkesin herşey olabileceğini ama herkesin adam olamayacağını gösteriyor. Oyuncularımızla temasta bulunmadığını açıklamak yeni mi aklına geldi?.."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alnını karışlarım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN