Üzgünüz! Size sponsor olamayız

Mektebim Okulları Galatasaray'a sponsor olmak istemiş ama sarı kırmızılı yöneticilerin ihmalleri yüzünden bu iş yatmıştı. Galatasaraylı yöneticiler 2 ay sonra telefon açıp "Gelin görüşelim" dediler ama okul yönetiminden"Sizi çok bekledik. Artık olmaz" yanıtını aldılar

Giriş Tarihi: 14.8.2015
Üzgünüz! Size sponsor olamayız
Bu yıl büyüme kararı alan ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde yeni okullar açan Mektebim Okulları, spora destek için ilk adımı Galatasaray ile atmayı planladı. SABAH'ın 31 Temmuz'da, 'G.Saray'a çifte darbe' başlığıyla duyurduğu sözlü sponsorluk anlaşmasının perde arkasında inanılmaz ihmaller olduğu ortaya çıktı. Galatasaray yöneticileri, iki ay önce okul yönetimiyle temas kurarken, "Bayan basketbol takımına sponsor olur musunuz?" teklifine okul olumlu yaklaşıp, prensip anlaşmasının ardından sözleşme imzalamak için beklemeye başladı. Okulun yönetimi kulübü arayarak, yöneticiler Can Topsakal ve Fatih İşbecer'e not bıraktı. SABAH'a konuşan okul yönetimi, "Anlaşmanın şartları ve protokol için kulübü iki aylık süre içerisinde birçok kez aradık. Geri dönecekler diye bekledik. Ancak ne dönen oldu, ne de bir muhatap bulabildik" diye konuştular.

'HAYIR' BİZ İSTEMİYORUZ DENİLDİ
Geçen hafta okul yönetimini arayan yöneticilerden Ural Aküzüm, "Sponsorluk anlaşması için görüşelim" diye Mektebim Okulları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko'yu aradı. Kalko, "Biz sponsorluktan vazgeçtik" şeklinde karşılık verdi. Kalko'nun bu cevabı Aküzüm'de soğuk bir duş etkisi yaptı. Kulüpte büyük tartışmalara neden olan ihmalle ilgili SABAH'a konuşan bir yönetici, "Böyle bir ihmal olabilir mi? Adamlar hem para verecek hem de peşimizden koşacak. Hele ki amatör sporlarda ciddi maddi sorunlar varken... İlk yönetim kurulu toplantısına bu ihmali gündeme getireceğiz " şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üzgünüz! Size sponsor olamayız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN