Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kupada 1. tur heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçları yarın yapılacak.

Giriş Tarihi: 8.9.2015 15:36
Kupada 1. tur heyecanı
Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklamasına göre, tek maç eleme usulüyle yapılacak müsabakaları kazanacak 36 takım, elemelerde 2. tura yükselecek.

Karşılaşmaların programı şöyle:

14.30 Ofspor-Yomraspor (Of İlçe)

14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bayburt Grup İl Özel İdare (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Arhavispor-Arsinspor (Arhavi İlçe)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Dersimspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.30 24 Erzincanspor-Zara Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Iğdır Arasspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Iğdır Kışla Semt)

14.30 Kurtalanspor-Tatvan Gençlerbirliği (Kurtalan ilçe)

14.30 Kızıltepe Fıratspor-Diyarbekirspor (Kızıltepe İlçe)

14.30 Batman Petrolspor-Cizrespor (16 Mayıs Şehir)

14.30 Osmaniyespor-Kilis Belediyespor (7 Ocak)

14.30 Kırıkhanspor-Payasspor (Kırıkhan İlçe)

14.30 Körfez İskenderunspor-Erzin Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Niğde Belediyespor (12 Şubat)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

15.00 Çorum Belediyespor-Gölbaşıspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Adliyespor-Nevşehirspor (Ankara OSTİM)

15.00 Karaman Belediyespor-Kozan Belediyespor (Kemal Kaynaş)

15.00 Kastamonuspor 1966-Bartınspor (Kastamonu Gazi)

15.00 Sinopspor-Yeni Amasyaspor (Sinop Dokuzoğlu)

15.30 Beylerbeyispor-Sultanbeyli Belediyespor (Beylerbeyi 75.Yıl)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Silivrispor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)

15.30 Maltepespor-Tekirdağspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Gaziosmanpaşaspor-Çatalcaspor (Gaziosmanpaşa)

15.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği (Gölcük Şehir)

15.30 Düzcespor-Sakaryaspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Derincespor-Zonguldak Kömürspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 UTAŞ Uşakspor-Sandıklıspor (Uşak 1 Eylül)

15.30 Manavgatspor-Kemerspor 2003 (Evrenseki-Manavgat)

15.30 Kızılcabölükspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Çine Madranspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bergama Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Altay (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Turgutluspor-Tire 1922 (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Bursa Nilüferspor-Altınova Belediyespor (Nilüfer)

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa (18 Mart)

15.30 Orhangazispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Orhangazi İlçe)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kupada 1. tur heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN