Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Teröristler istedi diye...

Giriş Tarihi: 8.9.2015 15:02 Güncelleme Tarihi: 8.9.2015 15:29
Süleyman Hurma: Teröristler istedi diye...
Kulübü Sportif Direktörü , terör saldırılarına ilişkin, "Milletimizin, askerimizin, polisimizin, devletimizin sonuna kadar yanındayız. Bu ülkenin bütün evlatları da öyle olacaktır" dedi.

Hurma, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, şehitler için yaşadığı üzüntüyü ifade etmek istediğini belirterek, "Her milletin var oluş sebebi kendi çocuklarını, geleceğini korumaktır ama üzülerek söylüyorum, ne olduğunu, kime hizmet ettiğini bilmediğimiz, onları kardeşlerimiz saydığımız insanlar, çocuklarımıza pusu kurarak, bir bir toprağa düşürüyorlar. Bu çok ağır bir dram" diye konuştu.

Toplantının geçen haftadan planlanmış olduğunu belirten Hurma basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Bugün futbol adına konuşmak akıl karı değil. Bu dramın içinde hangi oyuncuyu alacağız, hedefimiz ne gibi konuları konuşmak mantıklı değil. Şehitler için ne kadar üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Her ülkenin geleceği kendi çocuklarını korumaktır. Kim olduğunu bilmediğimiz, insanlar çocuklarımıza pusu kuruyorlar. Siyasetçi, devlet adamı değiliz. Nasıl konuşmak gerek bilmiyorum. Acıyı ve öfkeyi kenara koyarak konuşmak kolay değil. Şu kadarını söyleyebilirim ki; Biz milletimizin, polisimizin, askerimizin ve devletimizin sonuna kadar yanındayız. Düşüncemiz ve yaşama biçimimiz nasıl olursa olsun bunun böyle bilinmesini isterim. Bu topraklarda bir kader var sanıyorum. Savaş hiç eksik olmuyor. Umuyorum bugün son olur. İnsanlar evlerinde huzurlu olurlar. Henüz bir şehidimizin acısını kapatmadan diğeriyle sarsılmak zor. Ailelerini anlamak, acılarını paylaşmak çok güç" ifadelerini kullandı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Süleyman Hurma: Teröristler istedi diye...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN