'dan kritik çağrı

'un kulüp başkanı , Gaziantep şehrinin takımlarının ortak akıl oluşturularak, nasıl daha iyi yerlere getirebileceğini tartışmaları gerektiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 16.9.2015 13:31
İbrahim Kızıl'dan kritik çağrı
Kızıl, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Osman Toprak ve teknik direktörü Hakan Kutlu'nun da içerisinde yer aldığı heyetin, geçtiğimiz günlerde kulübü ziyaret ettiğini hatırlattı.

Ülkenin ve şehrin birlik, beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu şu günlerde yapılan ziyaretin kendilerini onurlandırdığını ifade eden , şunları kaydetti:

"Takımlarımızın başarısı, şehrimizin başarısı olacaktır. ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, bu şehrin takımları ve tek sahibi bu şehrin insanlarıdır, taraftarlarıdır. Bu takımlarımıza yapılan her türlü hizmet, şehrimize hizmet etmektir. Gaziantep şehrini ve bu şehrin en büyük markası olan takımlarımızı ortak akıl oluşturarak nasıl daha iyi yerlere getirebileceğimizi tartışmamız, emek vermemiz ve hep beraber bu şehrin spor altyapısına, tesisleşmeye ve kendi yıldızlarımızı yetiştirmeye hizmet etmemiz gerektiği düşüncesindeyim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Kızıl'dan kritik çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN