Temizlemek şart!

"Çok şükür bugünleri gördük. Bu örgütün tüm kalıntıları, ülkeden temizlenmezse, bu tip hukuksuz yargılamalar bitmez. Hepsinin tamamen temizlenmesi şart"

Giriş Tarihi: 11.10.2015
Temizlemek şart!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 'beraat' kararının ardından sevincini ailesi ve dostlarıyla paylaştı. Sevdikleriyle bir akşam yemeğinde bir araya gelen Aziz Yıldırım, "Artık kulübümüzün üzerine atılan leke ortadan kalktı. En başından beri söyledim, biz şike yapmadık. Mahkemeler de bunun gerçek olduğunu gördü. Çok şükür bugünleri gördük. Artık önümüz açıldı" dedi. Başkan Aziz Yıldırım, görevi bırakıp bırakmayacağı konusundaki soruları ise "Her şeyi önümüzdeki günlerde açıklayacağım" diyerek yanıtsız bıraktı. Yıldırım'ın kısa vadede görevi bırakmayacağı, ancak sezon sonunda kongre kararı almayı düşündüğü belirtildi. Fenerbahçe Başkanı dün ise Çırağan Hotel'de yönetici arkadaşlarıyla yemek yedi. Burada kararın yansımalarıyla ilgili yorumda bulunan Yıldırım, "Bu hukuk dışı yargılamaların tek bir sebebi var; Fethullah Gülen terör örgütü...

TOPLANTI ERTELENDİ

Hukukun içinde gizli bir yapılanma gibi insanların hayatlarını çalıyorlar. Bu örgütün tüm kalıntıları, ülkeden temizlenmezse, bu tip hukuksuz yargılamalar bitmez. Hepsinin tamamen temizlenmesi şart" yorumunu yaptı. Aziz Yıldırım ardından Four Seasons Hotel'e geçerek yazarımız Rıdvan Dilmen'in oğlunun düğününe katıldı. Bu arada Aziz Yıldırım perşembe günü yapacağı basın toplantısını terör olayları nedeniyle erteledi.

YÜRÜYÜŞ DE İPTAL
"Futbolda Şike" davasında önceki gün çıkan beraat kararının ardından Fenerbahçeli taraftarların bugün Bağdat Caddesi'nde yapmayı planladığı yürüyüş ileri bir tarihe ertelendi. Dün tüm Türkiye'yi sarsan Ankara'daki terör olayı sonrası sarı-lacivertli taraftar birlikleri yürüyüş yapmaktan vazgeçti. Taraftarların yürüyüşü G.Saray derbisinin de olduğu 25 Ekim'de yapmayı planladıkları öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Temizlemek şart!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN