Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüm ülkeye hediyemiz

Giriş Tarihi: 14.10.2015
Tüm ülkeye hediyemiz

Konya'da tarih yazan ay-yıldızlılar, galibiyeti ve zaferi Türkiye'ye hediye ederken şunları söyledi:

ARDA TURAN
Hayal satmadık

Letonya'dan sonra hep söyledik. Hayal satmıyoruz, inanıyoruz, savaşacağız diye. Buna çok ihtiyacımız vardı. Türk halkına bir armağan verdiysek ne mutlu bize. İnşallah böyle mutlu günleri hep yaşarız.

HAKAN ÇALHANOĞLU
Benim ilk finalim

Ülkemizi birazcık sevindirebildiysek ne mutlu bize. Kariyerimde ilk defa finalleri yaşayacağım. Bu ülkeye biraz olsun sevindirdiysek ne mutlu. Zor zamanlar yaşıyoruz. Bu ülke her türlü mutluluğa layık.

OĞUZHAN ÖZYAKUP
Mail bizi motive etti

Duvarlar arkasında yaşadıklarımızı bir biz biliriz. 3 maç öncesine kadar işimiz zora girmişti. Şimdi Avrupa Şampiyonası'na gidiyoruz. Biz futbolcular için de çok önemli. Farklı bir tecrübe. Değerinize değer katmak için iyi bir fırsat. Hollanda gibi bir takımın hocasının mailler atması, oyuncularının açıklaması bizi motive etti.

CENK TOSUN
Mutluyuz

Bizden ümitlerini kesmeyen herkese teşekkür ediyoruz. (Bağırmaktan sesi kısılan Cenk konuşurken bir hayli zorlandı.)

Kazakistan 1-0 beyler
Futbol şansı dün bizden yanaydı... Çek Cumhuriyeti Hollanda karşısında üstün duruma geçerken, Kazakistan'da 65. dakikada Letonya ağlarını havalandırdı. Türkiye'nin play-off oynamadan Fransa'ya gitmesi için büyük önem taşıyan Kazakistan'ın gol haberi Konya'ya ulaşınca sahadaki futbolculara haberi Kaptan Arda parmaklarıyla skoru gösterip verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüm ülkeye hediyemiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN