Türkiye'nin en iyi haber sitesi

", 'ye dönsün"

Giriş Tarihi: 28.10.2015 11:02
Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye dönsün

li taraftarlar, dört koldan ", Fenerbahçe'ye dönsün" kampanyası başlattı. Bu kampanyalardan biri şimdiden 27 bin destekçiye ulaştı.

Takımın aldığı sonuçlardan memnun olmayan ve Vitor Pereira'yı istemeyen bazı taraftarları, internet üzerinden çeşitli kampanyalar başlattı. Change.org adlı internet sitesinde yayınlanan bu kampanyalardan biri şimdiden 27 bin destekçiye ulaştı.

"Ersun Yanal, Fenerbahçe teknik direktörlüğüne getirilsin" başlığıyla başlatılan kampanyada yer alan bildiride şu ifadeler kullanıldı:

"Bu kampanyanın muhattabı, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sayın yöneticileridir. Fenerbahçe taraftarları olarak hiç bir menfaat ve karşılık beklemeden sevdiğimiz Fenerbahçemiz'i bu durumlara düşürmeye kimsenin hakkı yoktur.

Bizler takımımızın en kötü günlerinde takımımıza sonuna kadar destek olduk. Yememizden içmemizden, çoluğumuz çocuğumuzun rızkından keserek bu kulübe maddi-manevi desteğimizi verdik ve veriyoruz. Buna karşılıksa sadece şampiyon olmak ve sevdamızı sokaklarda haykırarak sevinmek istiyoruz.

Son 2 yıldaki durumlara bakıldığında Fenerbahçemiz bizlere sadece hüzün yaşatıyor. Nedeni ise takımın başına vasıfsız kişilerin getirilmesidir. Bununda tek sorumlusu Fenerbahçe Yönetimi'dir. Ezeli rakibimize geçen sezon 4. yıldızı taktırdık, sebebiyse takımın başındaki teknik direktördür. Aynı hatanın bu sene de olmasını istemiyoruz ve 2013-2014 sezonunda biz Fenerbahçe taraftarlarına son yılların en rahat şampiyonluğu yaşatan Sayın 'ın tekrardan takımın başına geçmesini istiyoruz.

Eminiz ki, siz Fenerbahçe yöneticileri Sayın Ersun Yanal'a bu teklifle giderseniz kendisi gözü kapalı kabul edecektir. "Mutluluk Fenerbahçe'de olmak" cümlesini boşuna söylemedi kendisi. Bu hatadan bir an önce dönün ve kendisini takımın başına getirin."

Fenerbahçe Taraftarları

Sarı-Lacivertli taraftarlar, Ersun Yanal için daha önce de sosyal medyayı kullanarak çeşitli kampanyalar yürütmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye dönsün"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN