Şampiyonluk için 100. yıl ruhu!

Serdar Bilgili'nin verdiği birlik yemeğine katılan Fikret Orman, "Hem kulüpte hem de takımda işler yolunda. Ama şampiyonluğa giden yol, 100. yıl birlikteliğinden geçiyor" dedi

Giriş Tarihi: 11.11.2015
Şampiyonluk için 100. yıl ruhu!
Beşiktaş'ın 2000- 2004 arası başkanlığını yapan Serdar Bilgili, eski yönetici arkadaşları ile siyah-beyazlı camianın önemli isimlerini 'birlik yemeği'nde buluşturdu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra selefi ve Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, tarihi geceye eşlik ederek birlik davetine olumlu yanıt verdi. Orman, Bilgili ve Demirören, yemeği Türk basınında ilk kez duyuran gazete olan SABAH'a özel açıklamalar yaptı... Fikret Orman: "Ortak noktamız Beşiktaş. Bu tür buluşmaların, daha sık yapılması gerekiyor. Hem kulüpte hem takımda her şey yolunda gidiyor. En önemlisi Beşiktaş, güven ve umut veriyor. Ancak her daim camianın ve taraftarın desteğine ihtiyaç duyuyoruz. 100. yıl birlikteliğine ihtiyacımız var. Camiamızın seçimden seçime değil, her zaman Beşiktaş'ı yaşamasını istiyoruz. Çünkü şampiyonluğa giden yol 100. yıl ruhundan geçiyor." SERDAR BİLGİLİ: "Beşiktaş'ın birliği adına çok önemli bir adım oldu. Yemeğe katılan herkese teşekkür ediyorum, Çok güzel bir akşam oldu. Bu dayanışmanın Beşiktaş'ı 100. yılında olduğu gibi yine başarıya götüreceğine inanıyorum. YILDIRIM DEMİRÖREN: "Sayın Serdar Bilgili'ye teşekkür etmek istiyorum. Bizleri bir araya getirerek çok önemli bir adım attı. Geçmişte yaşanan ufak tefek kırgınlıkları ortadan kaldırdık. Eski dostları görmek çok güzeldi.

SİYAH -BEYAZLI GÜNLERİ YAD ETTİLER
Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili'nin önderliğinde düzenlenen ve siyah-beyazlı camianın eski günlerinin yad edildiği yemeğe Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Futbol Federasyonu Başkan Vekili Hüsnü Güreli'nin yanı sıra Mete Düren, Deniz Atalay, Levent Erdoğan, Muzaffer Nasıroğlu, İsmail Ünal, Berk Ekşioğlu, İbrahim Altınsay, Hayri Cem, Birol Güven, Ahmet Kavalcı, Hasan Gocay, İzzet Ceylan, Hayri Cem, İbrahim Özdoğan, Aziz Çankırı, Ali Ertem, Erdal Oktan, İlhan Durusoy, Kıvanç Oktay ile Cem Bilge katıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede; Beşiktaş için yeni projeler üretilmesi gündeme geldi.

BİLGİLİ JENERASYONU BİR ARADA
Serdar Bilgili, siyah-beyazlı camianın önde gelen isimlerini sahibi olduğu Soho House Otel'de buluşturdu. Tarihi yemekte hem ufak tefek kırgınlıklar ortadan kalktı hem de işbirliği için yeni adımlar atılması kararlaştırıldı.

ÜÇ BAŞKAN İLK KEZ!
Beşiktaş'ın başkanlığını yapan üç isim Fikret Orman, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören, uzun yıllar sonra ilk kez aynı karede görüntülendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyonluk için 100. yıl ruhu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN