Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kongreye doğru

Usta, "Rahat olun, gelecek kaygılarınızın farkındayız. İnanın ki, bir gün bu kara bulutlar dağılacak" dedi

Giriş Tarihi: 19.11.2015
Kongreye doğru
Kara bulutlar gidecek

Trabzonpor Kulübü'nün başkan adaylarından Muharrem Usta, kongre süreciyle ilgili sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. Usta, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Trabzonspor için hiçbir şart öne sürmeden şahitler huzurunda verdiğim açık çek, başkanlık sevdası uğruna defalarca reddedilmişse merak edilen soru; milyonlarca Trabzonspor taraftarının geleceğinin nasıl teminat altına alınacağıdır. Sizlerin vereceği destekle kulübümüz herkesin gurur duyacağı bir noktaya kesinlikle gelecektir. Özetle; Trabzonspor'un bunca sorunu varken, tüzükte olmayan bir konuyla geçen bir gün daha. Rahat olun, gelecek kaygılarınızın farkındayız. İnanın ki, bir gün bu kara bulutlar dağılacak. Trabzonspor için fedakarlıksa dün de yarın da sonuna kadar varız."

Adaylık için son gün

Trabzonspor'da 5-6 Aralık'ta yapılacak kongre için başkan adaylığı başvuru süresi bugün saat 17.00'de dolacak. Adayların, 150 kongre üyesinin ıslak imzasıyla Divan Başkanlık Kurulu'na başvuruda bulunması gerekiyor.

Yerli hocadan yanayım

Trabzon'daki profesyonel futbol kulüplerinin yöneticileriyle buluşan başkan adayı Celil Hekimoğlu, projeleri hakkında bilgi verdi. Hekimoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:
Trabzonspor'un altyapı markalaşmasına hizmet edecek bir İstanbul takımını pilot takım olarak belirleyeceğiz.
Şike mücadelesinden geri adım atmamız söz konusu olamaz, mücadelemiz sürecek.
Yabancı teknik direktörlerin burada yaşadığı sıkıntıları gördük. Bu nedenle takımı yerli bir hocaya emanet edeceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kongreye doğru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN