Gelir hedefimiz 130 milyon tl

"Kulübümüzün 80 milyon TL civarında olan gelirini 130 milyon TL'ye çıkarma projemiz var. Bunun bir kısmı sportif başarıdan gelecektir."

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Gelir hedefimiz 130 milyon tl
Trabzonspor'da başkan adaylarından Muharrem Usta, onursal başkan Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaretinde Trabzon camiasına umut dolu mesajlar verdi. Yönetim listesine haklı ya da haksız bir şekilde yıpranmış kişileri almayacağını belirten Usta, "Başarının yolu takım çalışmasından geçer. Kamuoyuna sesleniyorum; müsterih olun. Gurur duyacağınız bir yönetim kurulu Trabzonspor'u inşa edecek" dedi.

BU SEZON DA İDDİALI OLMALIYIZ

Muharrem Usta, sözlerine şöyle devam etti: "Şehirde kulübün çok kötü durumda olduğuna yönelik ifadeler dolaşıyor. Ancak rahat olsunlar. Trabzonspor ellerinden kaymakta olan bir bebek gibi görünse de o bebekler aslanlar gibi yavrular, evlatlar olacaktır. 2015-16 sezonunun kalan kısmında iddialı olmak zorundayız. Biz bundan sonrasına yeni bir hedef koyuyoruz, bu hedef Avrupa'dır."

50. YILDA ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ

"50. yılındaki iki sezonda Trabzonspor mutlak suretle şampiyonluğa oynayacak. Çok iyi kurgulanmış, açığı gediği iyi bir şekilde tıkanmış, bütçe dengeleri oturtulmuş, camiası bütünleşmiş bir Trabzonspor kısa sürede olağanüstü işler yapabilir. Kulübümüzün 80 milyon TL civarında olan gelirini 130 milyon TL'e çıkarma projemiz var. Bunun bir kısmı sportif başarıdan gelecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelir hedefimiz 130 milyon tl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN