Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O gitmezse bizi gönderirler

Giriş Tarihi: 20.11.2015
O gitmezse bizi gönderirler

Hocanın Umut ve Niasse için sözlerini başkan Özbek'e hatırlatan yöneticiler, "Taraftarla aramız bozuluyor. O gitmezse sonunda tribünler bizi gönderir" deyip ayrılık yolunu açtı

G.Saray yönetiminin şok bir kararla önceki akşam yollarını ayırdığı Hamza Hamzaoğlu'nun Florya'dan kopuşunun ardında ilginç bir gerçek yatıyor. Hamzaoğlu'nun taraftarının eleştirilerine karşı takındığı sert tutum ve kendilerini yalnız bıraktıkları ve yeterli desteği vermedikleri açıklamaları sonrasında kendisine yönelen negatif hava sarı-kırmızılı yönetimin genç yöneticilerini harekete geçirdi. Bu üç sarı kırmızı yönetici soluğu başkan Dursun Özbek'in yanında aldılar ve başkana sıkıntılarını anlattılar.

TRANSFER DEFTERLERİ NEDEN AÇILIYOR
Üç yönetici, Özbek ile yaptığı görüşmede Umut Bulut ve Niasse defterlerini açan Hamzaoğlu'nun Galatasaray taraftarından büyük tepki çektiğini ve okların yönetimi hedef aldığını ifade ettiler. Özbek'e "Yaz döneminin transfer hikayelerini yeniden açmanın manası yoktu. Taraftarlarla aramız bu yüzden bozuluyor. O gitmezse sonunda bu tribünler bizi gönderirler" diyen yöneticilerin Hamzaoğlu'nun ipinin çekilmesine sebep oldular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O gitmezse bizi gönderirler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN