Kuruyan dallar kesilir!

"Hayatımın en zon 90 dakikasıydı... Bu G.Saray'ı bir ağaca benzetiyorum; suyunu, gübresini veriyorum. Kurtardım kurtardım yoksa kuruyan dalları budarım"

Giriş Tarihi: 9.12.2015
Kuruyan dallar kesilir!
Ve Denizli'den gözdağı

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maçın ardından çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Tecrübeli çalıştırıcının satır başları şöyle: "Teknik adamlık hayatımın en zor 90 dakikasıydı diyebilirim. Koşullar ve ve atmosfer gereği bu kadar baskı altında hayatımın hiçbir döneminde kalmadım. Golden sonra dönüş süremiz uzasaydı daha fazla baskı hissederdik. Oyun açısından sıkıntılı günler yaşıyoruz. Bunları aşarız ama kısa sürede halledeceğimiz sorunlar değil. Yakaladığımız pozisyonlarda da telaş ve panik yaptık."

BENİM GİBİ 2 YA DA 3. İSİM YOK..
"Chedjou için de zor bir maçtı. 10 yıl sonra ön liberoda oynadı. Onu bu şekilde de kullanmaya devam edeceğim. Çünkü başka şansım yok. 110 yıllık tarihinde Galatasaray'ın benim gibi yetiştirip Türk futboluna sunduğu 2 ya da 3. isim yok. Bunun için döndüm... Bazı başarılar vurulması gereken neşterin vurulmasına mani olur. Bu Galatasaray'ı bir ağaca benzetiyorum; suyunu, gübresini veriyorum. Kurtardım kurtardım yoksa kuruyan dalları budarım. Dallar gider ne yapalım ağacı kurtaralım da..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuruyan dallar kesilir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN