Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En özel Kartal Yuvası

Giriş Tarihi: 24.12.2015
En özel Kartal Yuvası

"Köyiçi her saniye Beşiktaş'ın yaşandığı ve konuşulduğu bir yerdir. Buraya Kartal Yuvası tabelasını asmak bizim için çok önemliydi. Geç bile kaldığımızı düşünüyorum"

Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, Beşiktaş Köyiçi'ne açılan mağazada Sabah'a konuştu

Beşiktaş'ın Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yöneticisi Emre Kocadağ ile Beşiktaş Köyiçi'nde hizmete açılan Kartal Yuvası Mağazası'nda bir araya geldik. Köyiçi'nde mağaza açmanın hem ticari hem de duygusal açıdan çok önemli olduğunu belirten Kocadağ, şöyle devam etti: "Burası Beşiktaş'ın kalbi... İnsanlar her saniye Beşiktaş'ı yaşıyor ve konuşuyor, Beşiktaş'la sevinip Beşiktaş'la dertleniyorlar. Bu yüzden Kartal Yuvası tabelasını meydana asmak büyük önem arz ediyordu. Aslına bakarsanız, geç bile kaldığımızı düşünüyorum. Stadımızdaki Kartal Yuvası'nda da iç mimar, çalışmalarına önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak. 1400 metrekare büyüklüğünde iki katlı bir mağaza planladık. En büyük mağazamız burası olacak."

Müşteri her zaman haklıdır

"Kartal Yuvaları dolayısıyla da Sportif A.Ş., Beşiktaş Kulübü'nün en önemli şirketlerinden birisi. Bazen eleştirildiğimiz dönemler oluyor. Her zaman müşteri haklıdır. Kartal Yuvaları, büyük markalar nasıl yönetiliyorsa, o profesyonellikte yönetiliyor."

Fikret Orman büyük şans

"Başkanımız Fikret Orman, stadı yıktığı gün fay hatlarını harekete geçirdi. Kartal Yuvaları bu büyümeyi yakalamışsa, bunda kulübümüzün doğru yönetilmesinin büyük etkisi vardır. Beşiktaş, Türkiye'nin forması en değerli, en büyük sponsorluk anlaşmalarına imza atan kulübüdür. Başkanımızı Beşiktaş için bir şans olarak görüyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En özel Kartal Yuvası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN