Bir kurdun arkasından 40 köpek havlar

Vodafone Arena'nın inşaatını tamamlamak üzere olan Beşiktaş, Şan Ökten Tesisleri'nin yenilenme çalışmalarına da start verdi

Giriş Tarihi: 30.1.2016
Bir kurdun arkasından 40 köpek havlar
İki maçımızın ertelenmesi takımda niye olumsuz hava yaratsın? Çıkar, oynar ve kazanırız. 4 transfer geldi; Veli, Tolgay, Boyko ve Alexis. Artık daha kuvvetliyiz

Para sıkıntısı yok, bonservis borcu yok. Stadın son günleri, kışın ortasında baharı yaşıyoruz. Beşiktaş büyük bir kurttur, arkasından havlayanlar da olacaktır"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şan Ökten Tesisleri için yapılan törende gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Konu başlıklarıyla Orman'ın açıklamaları şöyle:
Yoğun kar yağışı nedeniyle iki maçlarının ertelenmesi: "Erteleme neden olumsuz hava yaratsın, doğa olayı. Beşiktaş'ın çok güçlü bir kadrosu var. Çıkar maçlarını oynar kazanır. Takviye de yaptık. 4 transfer geldi. Veli, Tolgay, Boyko ve Alexis. Alacak, para sıkıntısı yok. Bonservis borcu yok. Stadın son süreçleri. Kışın ortasında bahar günleri yaşıyoruz."

SEBA İLE KİMSE KIYASLANAMAZ

"Sıkıntı, görmek isteyenler, Beşiktaş'ı karıştırmak isteyenler, kıskananlar olabilir. Sanırım, bir Moğol atasözü; "Bir kurdun arkasından 40 köpek havlar" der... Zaten havlamıyorlarsa o kurt, kurt değildir. Beşiktaş büyük bir kurttur, arkasından da havlayanlar olacaktır."
Seba ile ile kıyaslanması: "Süleyman Ağabey ile kimseye kıyaslanamaz. Dönemler farklı ve biz daha şanslıyız. Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz."

GÜNEŞ'E VE BİZE AYIP EDİYORLAR

Sivas Belediye yenilgisi nedeniyle 1461 Trabzon taraftarının gösterdiği tepki: "Şenol Güneş ve Beşiktaş'a ayıp ediyorlar. Güneş'in ne kadar dürüst bir adam olduğunu bilirler. Maçı kazanırsın, kaybedersin. Böyle bir şey ayıp. Zaten sosyal medya çıkınca yiğitlik öldü. Herkes oradan bir şey yazıyor, iftira atıyor."
Türkiye Kupası hedefi: "Beşiktaş, her maçı kazanmak için oynar. Ziraat Türkiye Kupası'nda gittiğimiz yere kadar gideceğiz. Ama önceliğimiz lig..."
ŞU AN ÖVÜLME ZAMANI!

Taraftarların "Fikret Orman'la kız istemeye gitsek, düğünü kız tarafına yaptırırız" sözleri: "Bazı şeyleri övmemiz de yermemiz de fazla oluyor. Şu an övme zamanındayız. Allah yerme zamanını göstermesin. İşimizi yapmaya çalışıyoruz. Çok pazarlıkçı bir insan da değilim. Ama konu Beşiktaş olunca gerisi teferruat oluyor."

ŞAN OKTEN'DE ILK ADIM

Vodafone Arena'nın inşaatını tamamlamak üzere olan Beşiktaş, Şan Ökten Tesisleri'nin yenilenme çalışmalarına da start verdi

Beşiktaş Kulübü Şan Ökten Tesisleri'nin yıkım işlemi kulüp başkanı Fikret Orman'ın katılımıyla start aldı. Fulya'da bulunan tesislerin yenilenmesi için gerçekleştirilen törende ilk yıkım işlemini iş makinesine çıkarak başkan Orman yaptı. Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Şan Ökten için hazırlanan video gösterimiyle başlayan törende Ökten'in ailesi de yer aldı. Orman, Beşiktaş Kulübü Şan Ökten Sporcu Kamp Eğitim Merkezi ismini alacak ve 6 bin metrekarelik alana inşa edilecek tesisi 1 yıl içinde tamamlamayı planladıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir kurdun arkasından 40 köpek havlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN