Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaosa izin yok

"Haldur huldur üzerine gideceğimiz bir rakiple oynamayacağız. Dengemizi kaybetmemeliyiz. Rakibin vereceği boşlukları sabırla beklemeli, kaos oyunu haline gelmesine izin vermemeliyiz"

Giriş Tarihi: 16.2.2016
Kaosa izin yok
Pereira, Lokomotiv karşısında zekalarını sahaya koyacaklarını söyledi ve ekledi:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira dün Ozan Tufan ile basının karşısına çıktı. Portekizli çalıştırıcı kazanmaları halinde avantajlı olacaklarını belirtip, önemli açıklamalar yaptı: İyi bir sonuç almak için hırslıyız. İyi savunma yapan, iyi bir takımla oynayacağız. Değerimizi ve kalitemizi biliyoruz. 25 maçlık yenilmezlik serimizle bunu gösterdik. Antalya maçında seviyemizi ortaya koyamadık. Sonrasında Kasımpaşa karşısında da agresiftik. Lokomotiv karşısında da o agrasif taraftarla göz göze geldiğimizde bu kulübün değerini bildiğimizi hissedelim.

POZİSYONA GİREN, POZİSYON VERMEYEN...

Kazanırsak avantajlı oluruz. Zekamızı kullanarak oynamalıyız. Haldur huldur üzerine gideceğimiz bir rakiple oynamayacağız. Dengemizi asla kaybetmemeliyiz. Agresif olmalı ve top bizdeyken kali- temizi göstermeliyiz. Rakibin vereceği boşlukları sabırla beklemeli, kaos oyunu haline gelmesine izin vermemeliyiz. Ben pozisyona giren bir takım severim, rakibe pozisyon vermeyi sevmem. Kazanmak bizim için avantaj olacaktır.

HAYATIMIZI SAHAYA KOYMALIYIZ

Kadromuz çok fazla sayıdan oluşan bir kadro değil. Yönetimle böyle bir karar aldık. Elimizdeki kadro 3 kulvarda da yeterli bir kadro. Şubat ayı bizim için birçok şeyi belirleyen bir ay olabilir. Son derece konsantre olmalıyız. Bu kulübün hedefleri için hayatımızı sahaya koymalıyız. Avrupa Ligi'ni Boas kazandığında ben de o ekibin parçasıydım ve ben de kazandım diyebiliriz. Kupalar kazandım ve kupalara yenilerini eklemek istiyoruz. Umarım kalitemizi sahaya yansıtabiliriz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaosa izin yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN