Bizi sineklerle uğraştırmayın

Giriş Tarihi: 24.2.2016
Bizi sineklerle uğraştırmayın

"4-5 sezondur kurulan yapının Türk futbolunda neler yaptığını, neleri engellediğini, neleri istediği gibi şekillendirdiğini açıklayacaksınız"

Trabzon Başkanı Usta telefonla aradığı MHK Başkanı Müftüoğlu'na kısa ve net konuştu:

Trabzonspor yönetimi, TFF'nin bugün Galatasaray maçıyla ilgili yapması planlanan açıklamasına odaklandı. Deniz Ateş Bitnel'in kötü yönetiminin yanı sıra sezon başından beri hakem hatalarından oluşan geniş kapsamlı görüntü paketi de TFF'ye gönderildi. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nu arayan başkan Muharrem Usta da maç akşamı basın toplantısında yaptığı eleştirileri yineleyerek, "4-5 sezondur kurulan yapının Türk futbolunda neler yaptığını, neleri engellediğini, neleri istediği gibi şekillendirdiğini açıklayacaksınız. O bataklık orada kuruyacak, bizi sineklerle uğraştırmayın" diyerek tepkisini dile getirdi.

BURSA'DAN DESTEK ZİYARETİ


Bu arada Bursaspor'dan Trabzonspor'a sürpriz bir ziyaret yapıldı. Genel sekreter Adem Sakarya, "Biz Trabzonspor ile kardeş kulübüz. Açıklamarıyla hislerimize tercüman oldular. Desteğimiz Trabzonspor'ladır. Diğer kulüplere örnek olacağız" dedi.

EFENDİ EFENDİ GİT BİTNEL

A Spor'a konuşan Muharrem Usta, Bitnel'e seslendi: Bu iklimden kurtulacaksak, sembol olan Deniz Ateş'in düdüğünü efendi efendi bir kenara atması lazım.
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, A Spor'da yayınlanan Futbol Vizyon programında önemli açıklamalar yaptı. İşte satır başları...
PFDK'ya sevk edilmeyi bekliyordum. Türkiye'de, var olan futbol iklimine bakıldığında büyük bir hortum var. Hortum her şeyi içine alır ya... Sapı samanı karıştırır her şeyi içine alır, doğru ile düzgünü karıştırır ya o yüzden bekliyorduk.
Türkiye'de bu son yaşanan olay bu atmosferin değişmesi için milat oluşturmuştur. Milyonların şikayetçi olduğu bu iklimden kurtulacaksak, sembol olan Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü efendi efendi bir kenara atması lazım. Başkasının bir şey demesine gerek yok.
Herkes mutsuzken TFF, MHK burada çok önemli şeyler olmadı gibi savunmaya girmiş olabilir. Ama ortadaki gerçekler bunu söylemiyor.
Milyonların isyanı ile birlikte bu isyana kapılmayacak ne başkan ne bir yönetici var Türkiye'de.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi sineklerle uğraştırmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN