Dikkat bir tuzak var!

LEVENT TÜZEMEN: Bir ülkeyi karıştırmanın en kolay yolu, insanları birbirine düşürmek, özellikle futbolda taraftarları birbirine düşman etmektir SERKAN KORKMAZ: Maalesef ki bu ülke insanına dair kötü niyetli odakların, futboldaki sağlıksız iklimi bir fırsat olarak gördüğüne eminim

Giriş Tarihi: 25.2.2016
Dikkat bir tuzak var!
TÜRK FUTBOLU NASIL KURTULUR?

Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasındaki skandallar dizisi dünya manşetlerini süsledi... Hakem Deniz Ateş Bitnel'in isyan ettiren yönetimi, Türk futbol tarihi için bir milat olacak nitelikte... Bordo-mavili camia ile birlikte özellikle Anadolu kulüpleri, sergilenen yönetime karşı ayaklanırken SABAH SPOR, konuyu enine boyuna masaya yatırıyor. Salı günü başlayan yazı dizisinde futbolun perde arkasındaki derin yapıya dikkat çeken SABAH'ın usta kalemleri, bugün konunun çözümü üzerine öneriler sundu. Dünü, bugünü ve yarınıyla FUTBOLUMUZ mercek altında.

GENÇLER İŞİ KAPTI

SABAH SPOR YAZARLARI, TÜRK FUTBOLUNUN KURTULUŞ REÇETESİNİ KALEME ALDI...


1- Agresif olmalarıyla eleştirilen bazı futbolcuların (buna en yakın örnek Felipe Melo olabilir) kırmızı kart görmediği bir ligde son derbide sudan sebeplerle 4 kırmızı kart gösterilmesini futbol kurallarıyla açıklayabilir miyiz?
2- Futbola dünya paralar harcanıyor. Nasıl düzelir bu rezalet?
3- Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Futbol üzerinden taraftarları kışkırtmak gibi bir plan mı var? Hedef yapılan hatalarla insanları sokağa mı dökmek?

ARKADAŞINA GÖNDER
Dikkat bir tuzak var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN