depremi

Yönetimi, kulübe ait bütün tik faaliyetleri, GSTV, radyo, ve sosyal medya hesaplarını Tigon isimli bir firmaya devrediyor.

Giriş Tarihi: 2.3.2016 12:03 Güncelleme Tarihi: 19.9.2017 15:45
Galatasaray medya depremi
Ancak kulübe yakın olan ve camiayı yakından tanıyan kulüp üyeleri, yönetimin kulübe ait faaliyetlerini Tigon firmasına devretmesini ciddi iddialarla şaibeli bulduklarını öne sürüyor.

Bu iddialara göre başkan Dursun Özbek kendisine seçim kazanmasında ciddi katkı sağlayan ve genel kurul hazerununu en iyi bilen kişi olarak bilinen Lisesi mezunu Ruhi Ergunalp'e, seçim öncesinde söz verdiği ve kulübün medyatik faaliyetlerinin yönetiminde görev vereceği ileri sürülüyor. Bunu gerçekleştirmek için de Tigon isimli daha önce saat pazarlama sektöründe faaliyet gösteren bir firma seçildi. Başkan Dursun Özbek direk olarak bu firmaya kulübün medya faaliyetlerini teslim edecekti. Fakat bu gelişmenin duyulması ve Sarı Kırmızılı camiada itiraz seslerin yükselmesi üzerine ihale açılması kararlaştırıldı. Ancak ihale süresi 21 gün gibi kısa bir zaman diliminde sonuçlandırıldı. Böylece sahibinin Altuğ Erim olduğu Tigon firması ihaleyi kazandı.

TİGON FİRMASI 26 ŞUBAT'TA TİCARET ORASI'NA BAŞVURARAK ANİDEN FAALİYET ALANLARINA MEDYA İLETİŞİMİ DE EKLEDİ

Tigon'un firmasının sahibi Altuğu Erim ise eski başkan Özhan Canaydın'ın iş ortağı ve Ünal Aysal döneminde de yöneticilik yapan Mehmet İpekdokuyan tarafından Sarı Kırmızılı camiaya yakınlaştırıldı. Altuğ Erim daha sonra 4 yıldır kulübün Sicil Kurulu Başkanlığını sürdüren ve "Liseci" olarak bilinen Serdar Eder ile yakın dost oldu.

Böylece Başkan Dursun Özbek ve Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder'in yakın dostu olan kişi kulübe ait medya faaliyetlerini sürdürecek in sahibi durumunda. Şirketin genel müdürü ise Dursun Özbek'e seçim kazanmasında büyük katkı sağlayan Ruhi Ergunalp olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray medya depremi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN