Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklarımıza eğitim vermeliyiz

Şenol Güneş: Terörü lanetliyorum... Terör derslere konu olmalıdır... Biz düşmanımızı tanımalı, çocuklarımızı buna karşı eğitmek zorundayız. Bu konuda hepimize görev düşüyor

Giriş Tarihi: 16.3.2016
Çocuklarımıza eğitim vermeliyiz
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor maçı öncesi gündeme dair açıklamalarda bulundu. Güneş, terör saldırılarını lanetlerken, "Sigaraya karşı tedbirler alıyorsak teröre de eğitimle tedbirler almalıyız. Mantıklı şekilde çözüm aramalıyız. Sadece kınamayla geçiştiriyoruz. Bu doğru değil" dedi. Güneş, "Umut'u tanıyoruz, Trabzonspor taraftarı genç bir arkadaşımız var. Tüm Türkiye'nin acısını paylaşıyoruz. Sadece Türkiye'nin değil insanlığın acısını paylaşıyoruz.. Tartışmalar olur, fikir ayrılığı olur ama insanın canına mal olamaz bu. Burada bir karar verilmesi ve hamle yapılması gerekiyor. Derslere konu olmalı, biz düşmanımızı tanımalı, çocuklarımızı buna karşı eğitmek zorundayız. Eğer senin canına, malına kast eden bir ülkeye karşı durumu bilmiyorsan senin yaşama hakkın yok o zaman. Bu konuda hepimize önemli görevler düşüyor" dedi.

TRABZON EFSANESİ GÜNEŞ'E PLAKET
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, "Avni Aker'e Veda" projesi kapsamında kulübe emeği geçen efsanelerden Şenol Güneş'e plaket verdi. Güneş, Trabzonspor atkısını taktıktan sonra plaketini aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklarımıza eğitim vermeliyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN