Türkiye'nin en iyi haber sitesi

UEFA’dan iyi haber

Giriş Tarihi: 25.3.2016
UEFA’dan iyi haber

Trabzonspor yönetimi, Finansal Fair Play konusunda İsviçre’de UEFA’ya savunma verdi. Başkan Usta, “Görüşme olumluydu. Ümitle bekliyoruz” dedi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve beraberindeki heyetin UEFA'ya Finansal Fair Play kriterleri için verdiği savunma olumlu geçti. Başkan Muharrem Usta, başkan yardımcıları Önder Bülbüloğlu ve Nevzat Aydın ile toplam 6 kişilik ekip dün İsviçre'deki UEFA merkezinde sözlü savunma yaptı. Saat 14.20'de başlayıp 17.00'de sona eren toplantıda sunumu bizzat başkan yaptı. Toplantı sonrası Usta, "Son 3 yılın mali performansına kötümser bakış tartışmasız tek gerçekti. Ancak gelecek 4 yılı kapsayan iş planımızı UEFA tarafından memnuniyetle karşılandı. Sürecin men cezası almadan 'izleme süreciyle noktalanması için tüm çaba harcanmıştır. Ümitle bekliyoruz" dedi. Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu ise "Savunmayı üst düzey bir katılımla yapmamız onları çok etkiledi. Her şeye hazırlıklıyız" dedi.

KARAR 10 GÜN İÇİNDE
Trabzonspor'un yaptığı savunmayı detaylı şekilde inceleyecek olan UEFA, kararını 1 hafta ile 10 gün içerisinde verecek. Trabzonspor kulübünün savunmasında futbolcu ve personel giderlerinin düşürülmesi, Akyazı Stadı, mevcut tesislerin satışı ve İstanbul Kartal'daki arazinin kullanamı gibi maddeler ön plana çıkarıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
UEFA’dan iyi haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN