Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den Gönül açıklaması

'de Gönül'ün Beşiktaş maçındaki doping testinde yasaklı maddeye rastlandı. Sarı lacivertli kulüp resmi siteden konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 30.3.2016 15:37 Güncelleme Tarihi: 30.3.2016 15:39
Fenerbahçe'den Gökhan Gönül açıklaması

Fenerbahçe resmi sitesinden Gökhan Gönül ile ilgili bir açıklama yayınladı.

İşte 'den yapılan açıklama:

"Profesyonel futbolcumuz Gönül'ün 23.02.2016 tarihinde yapılan toraks BT ve MRI tetkikleri sonucunda kaburgasında (T.10) kırık tespit edilmiştir. Futbolcumuzun tedavisine başlanmış, göğüs ve sırt ağrılarının devam etmesi üzerine algoloji uzmanı hekim tarafından sinire blokaj yapılmıştır. Yapılan uygulama, kortikosterodlerin sistematik olmayan kullanım şekli olarak tedavi amaçlı tatbik edilmiştir. Doping testi öncesinde, futbolcuya yapılan lokal uygulama bu prosedürler için kullanılan matbu forma yazılmak suretiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na beyan edilmiştir.

Konu bundan ibaret olup, futbolcumuzun tedavi sürecine ilişkin tomogrofi, mrı görüntüleri ve doktor raporları tarafımızca Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulmuştur. Doping amaçlı yasaklı bir madde kullanım söz konusu değildir. Futbolcumuza yapılan ağrı kesici tıbbi uygulama tamamen tedavi amaçlı olup, performans arttırıcı herhangi bir etkisi de bulunmamaktadır. Süreç sonucunda doping amaçlı yasaklı bir madde kullanımının olmadığı kesin ve açık bir şekilde ortaya çıkacaktır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe'den Gökhan Gönül açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN