Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başınız öne eğilmesin

Giriş Tarihi: 11.4.2016
Başınız öne eğilmesin
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra kürsüye gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Beşiktaş'ın çok sağlam bir geleneğe sahip olduğunu belirtti. Davutoğlu, "Beşiktaş'a burada oynayacağı maçlarda başarılar diliyorum ama özellikle de Kartal, al bayrağı temsil ettiği maçlarda bu stattan hiçbir zaman başı öne eğik çıkmasın inşallah. Gönlündeki ay-yıldızı sahaya yansıtsın ve hep başarılara mühür atsın. Bu stat sadece başarıların değil, edebin de yansıdığı bir stat olsun" diye konuştu.

TÜM HİZMETLER MİLLETİMİZ İÇİN
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vodafone Arena'nın açılışının Türk sporu adına farklı bir anlam taşıdığını dile getirdi. 'de son 14 yıllık süreçte yaşanan değişim ve gelişime değinen Kılıç, "Sayın Cumhurbaşkanım, 2002'den sonra 'deki değişim için gece gündüz çalışmanız, Türkiye'nin kalkınması sonucunda bu kadar modern bir futbol stadının yolunu açan siyasetin sebebidir. Rabbim tüm bu hizmetlerin hayrını tüm milletimize göstersin" ifadesini kullandı.

SONSUZA KADAR MİNNETTARIZ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın teknik ve yapısal özellikleri hakkında bilgi verirken kolezyumdan ilham alınarak inşa edildiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Orman, "Siz Kara Kartal'ın evine dönüşünün gizli kahramanısınız. Bize bu yolu açmasaydınız, bugün bu mutluluğu yaşayamayacaktık. Kara Kartallar sizi sonsuza kadar minnetle anacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başınız öne eğilmesin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN