Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nin borcu açıklandı

Giriş Tarihi: 30.4.2016 13:20
Fenerbahçe'nin borcu açıklandı

Spor Kulübü Nisan Ayı Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirildi. YDK Başkanı Vefa Küçük'ün rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı toplantıya, Yüksek Divan Kurulu Başkanvekili Nejat Akdoğan başkanlık etti. Öte yandan Başkan Aziz Yıldırım, Yöneticiler ve çok sayıda kurul üyesi de toplantıda yer aldı.

NEJAT AKDOĞAN: "İŞİ ÖBÜR TARAFA BIRAKMAK İSTEMİYORUZ"

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, YDK Başkanvekili Nejat Akdoğan'ın konuşmasıyla başladı. Son toplantıdan bu yana üzücü ve sevindirici olaylar yaşadıklarını söyleyen Akdoğan, üzücü olan durumun ülkede yaşanan terör olayları olduğunu söyledi. Sevindirici tarafı ise Fenerbahçe'nin tüm unsurlarıyla 3 Temmuz sürecinde gösterdiği direnişin sonuçlarının alınmaya başlaması olarak gösteren Akdoğan, "İnşallah bu iş bir daha tekerrür etmez. Fenerbahçe aklandı. Bu karalar bize, 3 Temmuz sürecinde ağzından salyalar akarak basında hatta UEFA'lara kadar giderek bizi karalayan bu yaratıkların durumu şimdi ne olacak sorusunu getiriyor. Ben bu işi öbür tarafa bırakmak istemiyorum, bu tarafta görülmesini istiyorum. İnşallah bunları bu tarafta göreceğiz ve rahatlayacağız" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin 'nin en büyük kulübü olduğunu söyleyen Akdo��an, "Türkiye'de amatör branşlarda bir kulüp şampiyon olmak istiyorsa mutlaka Fenerbahçe ile mücadele etmek zorunda. Bu kadar büyük bir kulübüz. Alt yapıdan sporcu yetiştirirsek daha da büyük bir kulüp olacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe'nin borcu açıklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN